اخبار سازمان

هشتمین جلسه شورای فنی استان برگزار شد   [ +40 | -19 ]

هشتمین جلسه شورای فنی استان برگزار شد

صبح روز شنبه 4 آذر، هشتمین جلسه شورای فنی استان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیر نظام فنی و اجرایی و کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان، مدیران دستگاه‌های اجرایی و تشکل‌های صنفی و حرفه‌ای عضو در سالن غدیر استانداری گیلان برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان، در ابتدای جلسه حجت شعبانپور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری طی سخنانی ضمن تسلیت جانباختن تعدادی از هموطنان در حادثه زلزله اخیر کرمانشاه، بر اهمیت نظارت بر ساخت‌و‌ساز و بالابردن کیفیت مصالح به منظور  پایین آوردن میزان خسارات جانی و مالی تأکید کرد.

در ادامه غلامرضا رحیمی مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان ضمن بیان مطالبی در خصوص روند فعالیت خدمات آزمایشگاه‌های فنی و واحدهای تولیدی آسفالت استان،  بر استفاده مواد نوین در تولید آن تأکید کرد و گفت: استفاده از این مواد باعث افزایش دوام و پایین آوردن درصد تخریب آسفالت می‌گردد.

گفتنی است در این جلسه قاسمیان رئیس نظام سازمان نظام مهندسی استان و حسن فدایی دبیر کارگروه مصالح و تجهیزات صنعت ساخت شورای فنی گیلان گزارش‌هایی در خصوص فعالیت‌ آزمایشگاه‌های فنی و  بازدید از واحدهای تولیدی آسفالت استان ارائه نمود.تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای سازمانی, چاپ, ایمیل