اخبار سازمان

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در آیین بهره برداری از 152 کیلومتر بهسازی و آسفالت راه روستایی استان گیلان:

برای توسعه مناطق روستایی و عشایری اعتبار ویژه ای اختصاص داده ایم   [ +52 | -31 ]

برای توسعه مناطق روستایی و عشایری اعتبار ویژه ای اختصاص داده ایم

عصر روز دوشنبه 16 بهمن ماه، مراسم بهره برداری از 152 کیلومتر بهسازی و آسفالت راه روستایی استان گیلان با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، استاندار گیلان، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، نمایندگان مردم شهرستانهای رشت و فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی، مسئولین استانی و شهری و جمع کثیری از مردم در بخش احمدسرگوراب شهرستان شفت برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، در این مراسم دکتر محمدباقر نوبخت در سخنانی گفت: در توسعه راه ها، اولویت با طرح هایی باشد که در آنها مشکلاتی برای مردم وجود دارد، لذا با پیمانکاران قرارداد منعقد و اعتبارات حواله داده شود و از همین امروز بهسازی راه ها با جدیت صورت گیرد.
وی ادامه داد: برای تکمیل پروژه راه شفت - زنجان تعهد کرده ایم ولی در عین حال، لازم است در زمینه احداث راه عشایری، مسائل زیست محیطی بررسی شود و در صورت نبود مشکل ، در برنامه اجرا قرار گیرد. 
معاون رئیس جمهور با اشاره به سد لاسک شهرستان شفت گفت: برای تکمیل فرآیند احداث این سد اگر مشکلی وجود نداشته باشد، در کوتاه ترین زمان آن را اجرایی می کنیم و لازم است استاندار و سازمان برنامه و بودجه، بخش مربوطه را در استان دنبال کنند.
وی با بیان اینکه برای اشتغال جوانان وظیفه بزرگی داریم، افزود: در بودجه سال 97 برای ایجاد یک میلیون و 33 هزار فرصت شغلی، برنامه ریزی و بودجه تعریف شده و از استاندار انتطار داریم در بحث اشتغال پیگیری انجام دهد و اگر نیاز به تقویت اعتبار داشته باشد، انجام می گیرد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه در خاتمه سخنانش به وضعیت چایکاران استان های شمالی اشاره و اضافه کرد: آنچه سهم دولت از پرداخت مطالبات چایکاران بوده، پرداخت شده؛ چنانچه مطالبه ای باقی مانده، استاندار اعلام کند تا در دستور پرداخت قرار گیرد.

پس از این مراسم دکتر نوبخت و همراهان از پروژه احداث مصلی شهر شفت بازدید بعمل آورند.تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای سازمانی, چاپ, ایمیل