اخبار سازمان

بیانیه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان به مناسبت سی و نهمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی   [ +63 | -25 ]

بیانیه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان  به مناسبت  سی و نهمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان با صدور بیانیه‌ای ضمن تبریک و گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و با تاکید بر هوشیاری و وحدت رویه، آحاد مردم شریف گیلان را به حضور در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن دعوت نمود.


هوالخالق

سی و نه سال از بهار پرطراوت آزادی در سرزمین "اسلام، فرهنگ و تمدن و ادب و ایثار"، سپری گردید.  بهاری که حاصل یکپارچگی ملتی آزاد و سرافراز با پیروی از آرمانهای امام (ره) است.

در این سال‌ها به لطف اراده و عزم راسخ ملّت شریف ایران شاهد دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در بخش‌های مختلف من جمله استقلال سیاسی و دفاعی، نفوذ منطقه‌ای، توسعه اقتصادی و پیشرفت‌های علمی و فناوری بوده‌ایم. موفقیت‌های حیرت‌انگیزی که تأثیرات شگرف خود در محیط بین الملل را بیش از هر مقطع تاریخی دیگر آشکار ساخته است.

با این وجود دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی ایران همواره به بهانه‌های مختلف از تحریم و طراحی آشوب گرفته تا تهدید به جنگ نظامی درصدد براندازی آن بوده‌اند. در این بین مشکلات اقتصادی ناشی از این ناجوانمردی‌های دشمنان هم بعضاً نارضایتی‌هایی به همراه داشته است. اما علی‌رغم همه آنها دولت محترم تدبیر و امید در راستای وظایف خود در قبال این ملّت با اقتدار کامل و با تعامل و هماهنگی با سایر قوا و زیر سایه مقام معظم رهبری پای وعده‌های خود و مردم ایستاده است و قطعاً با عنایت و توکل به خدا، دعای امام عصر(عج) و تکیه به شهدا و مردم در رفع مسائل و مشکلات اهتمام حداکثری خواهند داشت.

ضمن تبریک بیست و دوم بهمن به عنوان مظهر اقتدار ملّی، زیبنده است تا در روزهای پر خاطره‌ای که یادآور رنج‌ها و شکنجه‌های جوانان برای رسیدن به این روز آرمانی و رویایی است بیش از گذشته شکر گذار این پیروزی بزرگ بوده و همگی با حضور گسترده در راهپیمایی این روز همچون همیشه پشتیبان کشور، انقلاب و ولایت فقیه باشیم.تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای سازمانی, چاپ, ایمیل