اخبار سازمان

دوازدهمین شورای فنی استان برگزار شد   [ +40 | -17 ]

دوازدهمین شورای فنی استان برگزار شد

صبح روز شنبه 19 اسفند ماه، دوازدهمین جلسه شورای فنی استان با حضور مدیران استانی در سالن شهید انصاری استانداری گیلان برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان، در ابتدای این جلسه غلامرضا رحیمی مدیرنظام فنی و اجرایی سازمان گزارشی از فعالیت‌های شورای فنی استان در سال 96، ارائه داشت.

وی ضمن تشکر از زحمات کلیه اعضاء و کارگروه‌های چهارگانه، عملکرد شورا را در سال‌جاری، رضایت‌بخش دانست و در ادامه با اشاره به عملکرد کارگروه‌ها؛ ارائه گزارش‌های نظارتی و کیفی، بررسی استفاده از تکنولوزی‌های نوین درپروژه‌های عمرانی و صنعت ساخت، بررسی زمین لغزش در محور آزاد راه، بررسی بخشنامه سرجمع، رفع موانع آب شرب استان و ارتقا کیفی آن، رفع موانع بیمه‌ای در پروژه‌های عمرانی، بررسی آزمایشگاه‌های فنی فعال استان، بررسی مراکز تولید مصالح دانه‌بندی و آسفالت و بتن و.... از جمله فعالیتهای شاخص شورای فنی در سال 96 بیان کرد.

در ادامه گزارش کارگروه نظارت در خصوص پروژه‌های سدهای لاستیکی استان ارائه گردید. در این گزارش پیشرفت فیزیکی بعضی از سدهای لاستیکی استان بسیار خوب ارزیابی شد و بر ضرورت و اجتناب‌ناپذیر بودن انجام مطالعات جامع ودقیق قبل از اجرای هر پروژه تأکید گردید.

سپس اعضای شورای فنی نقطه نظرات خود را مطرح و در پایان مهندس خانی‌پور نماینده شرکت سهامی آب منطقه‌ای استان، توضیحاتی را در خصوص سدهای لاستیکی استان ارائه داشت.تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای سازمانی, چاپ, ایمیل