اخبار سازمان

محمّدی در نشست عمومی پایان سال با کارکنان سازمان:

این ظرفیت در همه واحدهای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان وجود دارد که با تلاش بیشتر، نقش خود را پررنگ‌تر جلوه دهند   [ +40 | -13 ]

این ظرفیت در همه واحدهای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان وجود دارد که با تلاش بیشتر، نقش خود را پررنگ‌تر جلوه دهند

ظهر روز دوشنبه 28 اسفند ماه، نشست عمومی پایان سال کارکنان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان با حضور رئیس و معاونین در سالن اجتماعات سازمان برگزار شد.


 به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی گیلان، کیوان محمّدی رئیس سازمان در سخنانی با بیان اینکه این سومین عیدی است که پس از احیای سازمان گردهم می‌آییم گفت: در طی این سه سال، فراز و نشیب‌هایی را کنار همدیگر طی کردیم تا سازمان به وضع مطلوبی که انتظار هم جامعه و هم ما است برسد.

وی ادامه داد: به عنوان مدیران سازمان می‌بایست از زحمات و تلاش‌های سال گذشته همکارانی که بدون چشم‌داشت به بعد مالی برای انجام امور استان و مردم همت کردند تشکر کنیم. امیدوارم با این حمیت و غیرت به نقطه مطلوبی که در نظر داریم برسیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان اظهار داشت: ضربان همه سازمان‌ها به نوعی در این سازمان می‌تواند رصد شود. این مهم از یک طرف مسئولیت ما را سنگین‌تر و از طرف دیگر اهمیت سازمان ما را بیشتر می‌کند. لذا به واسطه همین فراگیری، دقت و هوشیاری ما می‌بایست بیشتر باشد.

محمّدی ضمن تشکر از معاونت‌های مختلف سازمان و بیان انتظارات برای سال جدید گفت: این ظرفیت در همه واحدهای سازمان وجود دارد که با تلاش بیشتر، نقش خود را پررنگ‌تر جلوه دهند.

وی از اهمیت برنامه‌ریزی سخن گفت و افزود: اگر برنامه نداشته باشیم و برنامه مقدم بر بودجه نباشد هرسال‌ میلیاردها تومان از بودجه هزینه خواهد شد اما به نتیجه نمی‌رسیم. به واسطه این مهم نیاز به تفکیک واحد برنامه‌ریزی و تقویت آن در سازمان حس شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان در بخش دیگری از سخنانش در مورد اهمیت کتابخانه سازمان نکاتی را بیان داشت و گفت: این کتابخانه باید با برنامه‌ریزی مناسب به عنوان منبع و مرجع محققان استان در آید و در این راستا نیازمند تقویت است.

وی در خصوص معاونت بودجه گفت: امیدوارم این بخش هرسال گزارش عملکرد خود را به طور مکتوب ارائه نماید تا امکان مقایسه برای محققان فراهم شود.

وی بر اهمیت نظارت بر علمکرد تأکید کرد و خاطرنشان کرد: اگر برنامه و بودجه باشد اما نظارت نباشد ممکن است مسیر برنامه تغییر کند. سازمان‌ها اگر ببنید سازمانی به صورت منطقی ناظر بر عملکرد آنهاست به نتایج بهتر خواهیم رسید.

محمّدی در پایان ضمن تبریک سال نو اظهار امیدواری کرد: سال 97 سال پرخیر و برکتی برای همه ایرانیان به ویژه مردم فهیم گیلان و مجموعه پرسنل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان باشد.

 

 در پایان این مراسم از تلاشهای دست اندرکاران برگزاری نخستین همایش روایان جنگ  با اهدای لوح، تقدیر و سپاسگزاری شد.تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای سازمانی, چاپ, ایمیل