اخبار سازمان

دکتر نوبخت در مراسم گرامیداشت روز معلم در بندرانزلی:

دولت برای تکریم مادی و معنوی از معلمان از هیچ اقدامی فروگذار نخواهد بود   [ +35 | -15 ]

دولت برای تکریم مادی و معنوی از معلمان از هیچ اقدامی فروگذار نخواهد بود

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: برای تکریم مادی و معنوی از معلمان، دولت از هیچ اقدامی فروگذار نخواهد بود.


به گزارش ایسنا - منطقه گیلان دکتر محمد باقر نوبخت پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم تکریم از مقام معلم در گیلان که با حضور استاندار، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، نمایندگان مردم شهرستان رشت و بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در سالن همایش های دهکده ساحلی بندرانزلی برگزار شد، اظهار کرد: همواره دغدغه معلمان از دغدغه های ما بوده است.

وی با اشاره به اینکه برای تکریم مادی و معنوی از معلمان، دولت از هیچ اقدامی فروگذار نخواهد بود، خاطر نشان کرد: در صورت ارائه طرح های واقع بینانه متناسب با توانمندی ها برای فرهنگیان تلاش می کنیم.

معاون رئیس جمهور با اشاره به تقارن دو رخداد مهم روز معلم و نیمه شعبان، خاطر نشان کرد: فرهنگیان باید مفهوم فلسفی انتظار برگرفته از چهار کلید واژه نبوت، امامت، خاتمیت و مهدویت از اندیشه های استاد مطهری را قلم بزنند.

دکتر نوبخت با اشاره به اینکه سالها در زمینه معلمی فعالیت داشتم، بیان کرد: یکی از دلایلی در گذشته وارد مجلس شدم حمایت فرهنگی از معلمان بود.

وی با اشاره به اینکه محاصره اقتصادی هنوز هم وجود دارد و وظیفه داریم که آن را بشکنیم، بیان کرد: تصمیماتی که از ابتدای دولت یازدهم تاکنون تحت عنوان برجام بود و همه مردم ایران در آن سهم دارند را تا آخرین روز با مستندات دفاع می کنیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور افزود: ما باید آماده متفاوت شدن فضا باشیم و بودجه های لازم را برای روزهای متفاوت با امروز آماده کرده ایم.

وی ادامه داد: انتظار داریم که جمع فرهیخته معلمان باری دیگر سیاست های اتخاذ شده در خصوص برجام را با شاخص های مورد نظر رصد کنند و نظراتشان را ارائه دهند.

دکتر نوبخت خاطر نشان کرد: آمادگی دارم مجموعه نوشته های نقادانه و مویدانه فرهنگیان در این خصوص را جمع آوری و به صورت کتابی ماندگار داشته باشم.تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای سازمانی, چاپ, ایمیل