اخبار سازمان

ضرب الاجل استاندار گیلان برای جذب اعتبارات اسناد خزانه   [ +31 | -10 ]

ضرب الاجل استاندار گیلان برای جذب اعتبارات اسناد خزانه

صبح روز سه شنبه 19 تیرماه،  جلسه بررسی اسناد خزانه استان با حضور استاندار گیلان، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان و مدیران دستگاه های اجرایی در سالن غدیر استانداری برگزار شد.

 


به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، در این جلسه  استاندار گیلان بر ضرورت جذب اعتبارات اسناد خزانه توسط مدیران دستگاه های اجرایی استان تاکید و گفت: اجازه نمی دهم با سرنوشت اعتبارات استان بازی شود.

مصطفی سالاری با تاکید بر اینکه مدیران جهت جذب اعتبارات، تا ساعت 12 ظهر روز شنبه 23 تیر ماه فرصت دارند، تصریح کرد: عدم جذب اعتبارات توسط هر یک از دستگاه های اجرایی در موعد مقرر، بیانگر ناکارامدی و ناتوانی آن دستگاه است و به صورت رسمی اعلام عمومی می‌شود.

وی اضافه کرد: در صورتی که دستگاهی توان جذب اعتبارات اسناد خزانه را نداشته باشد، اعتبارات آن در اختیار دستگاه اجرایی دیگری قرار می گیرد.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه برای جذب این اعتبارات در هر یک از وزارت خانه ها چندین روز زمان و انرژی صرف شده است، خاطرنشان کرد: هدررفت این زحمات به هیچ عنوان پذیرفته نیست.

گفتنى است در این نشست مدیران دستگاه های اجرایی به بیان نقطه نظرات و مشکلات مختلف در خصوص جذب اعتبارات پرداختند و استاندار گیلان ضمن پاسخگویى به موضوعات مطروحه، به بیان راهکارهاى عملیاتى لازم جهت رفع موانع و مشکلات موجود پرداخت.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان


تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای سازمانی, چاپ, ایمیل