اخبار سازمان

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور:

امروز سراسر کشور تبدیل به یک کارگاه بزرگ سازندگی شده است   [ +26 | -9 ]

امروز سراسر کشور تبدیل به یک کارگاه بزرگ سازندگی شده است

عصر روز جمعه 9 شهریور ماه، دکتر محمّدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، نماینده مردم شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهری از روند پیشرفت پروژه های ملّی در شهرستان صومعه سرا بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان؛ دکتر محمّدباقر نوبخت در جریان این بازدید گفت : 25 قلم کالای اساسی و مایحتاج ضروری مردم با ارز 4 هزار و 200 تومانی به اندازه کافی تهیه شده و در اختیار مردم قرار می گیرد و بخش دیگری از کالاها بصورت سبد حمایتی در اختیار اقشار اسیب پذیر که 5 دهک از جامعه را تشکیل می دهند قرار خواهد گرفت.

وی افزود : این طرح پس از تایید نهایی رئیس جمهور از ماه آینده اجرایی می شود.

معاون رئیس جمهور در ادامه با اشاره به مهمانپذیر بودن گیلان و لزوم برخورداری این استان از جاده های مناسب، برای استقبال از مردم سراسر کشور، در بازدید از طرح ساخت جاده سراوان - آستارا گفت : این طرح یکی از جاده های پر تردد غرب گیلان است و جاده 50 کیلومتری فومن – صومعه سرا – پونل هم در این طرح قرار دارد.

وی اضافه کرد: فاز اول این طرح از صومعه سرا به ضیابر آغاز شد و برای ساخت فاز دوم این طرح و همچنین سد لاستیکی و کمربندی تولم شهر و جاده کلیدبر به صومعه سرا اعتبارات خاصی در بودجه سال آینده در نظر گرفته می شود.

دکتر نوبخت اظهار داشت: امروز سراسر کشور تبدیل به یک کارگاه بزرگ سازندگی شده است و نمونه آن همین طرح هایی است که به عنوان پروژه ملی ،امروز ما در شهرستان صومعه سرا از آنها بازدید کردیم تا از نزدیک در جریان روند اجرایی آنها قرار گیریم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشورر تاکید کرد: در کنار پیگیری روند خدمت رسانی در این حوزه، وظیفه ویژه ای بر عهده ماست که تاکید ریاست محترم جمهوری است و آن کمک به بهبود وضعیت معیشت مردم عزیز است.

گفتنی است پروژه های ملّی بازدید شده  شامل جاده پونل- صومعه سرا، جاده کلیدبر- ماسال و بیمارستان حضرت امام خمینی (ره) صومعه سرا بودند.

همچنین دکتر نوبخت و هیئت همراه از آسایشگاه معلولین غرب گیلان بازدید بعمل آورند.تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای سازمانی, چاپ, ایمیل