اخبار سازمان

بازدید معاون سازمان برنامه و بودجه کشور و روسای سازمان مدیریت و برنامه‌‌ریزی استان ها از منطقه آزاد تجاری- صنعتی انزلی   [ +21 | -8 ]

بازدید معاون سازمان برنامه و بودجه کشور و روسای سازمان مدیریت و برنامه‌‌ریزی استان ها از منطقه آزاد تجاری- صنعتی انزلی

معاون علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه روسای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها، در نشستی با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی با توانمندی‌ها، برنامه‌ها و چشم‌انداز این منطقه آشنا شدند.


به گزارش روابط‌عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان، در ابتدای این دیدار کیوان محمّدی رئیس سازمان در سخنانی منطقه آزاد انزلی را یکی از ظرفیت‌های اقتصادی و الگوی توسعه شمال کشور برشمرد و با تقدیر از عملکرد مدیریت این سازمان که در مسیر توسعه منطقه، مسیر هدفمند و مناسبی را پیش گرفته افزود: آشنایی با اقدامات، ظرفیت ها و مزیت های منطقه آزاد انزلی به عنوان تنها منطقه آزاد شمال کشور و زیرساخت‌های ایجاد شده مهمترین دلیل برگزاری این نشست و دیدار از منطقه بوده است.

 

در ادامه دکتر سعید نمکی معاون امور علمي، فرهنگي و اجتماعي سازمان برنامه و بودجه کشور در سخنانی علاقه‌مندی، پاکدستی و بلندنظری را سه ویژگی مدیران موفق برشمرد و با قدردانی از اقدامات، تلاشها و نگاه مدیریتی توسعه گرا در این سازمان در پنج سال گذشته، به مقایسه تحولات مناسب صورت گرفته و وضعیت موجود این منطقه با چند سال پیش پرداخت و گفت: در سال‌های اخیر تحولات شگرفی با نگاه برجسته مدیریتی در منطقه آزاد صورت گرفته که این مواضع موجبات رشد و توسه منطقه را به همراه داشته است.

وی یکی از نقاط تاب آوری اقتصادی کشور را فعالیت مناطق آزاد و اهداف و عملکرد این مناطق را در راستای اقتصاد مقاومتی ارزیابی نمود و تصریح کرد: مناطق آزاد راهی برای اقتصاد پویا بوده و در این میان منطقه آزاد انزلی از ظرفیت بسیار ویژه ای برخوردار است.

دکتر رضا مسرور رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی نیز در این نشست، گزارشی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در این منطقه به حاضرین ارائه داد.

پس از این نشست معاون، مشاورین و روسای امور معاونت علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه روسای سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ها از بخش های مختلف فاز تجارت و گردشگری منطقه، زیرساخت ها و پروژه های عمرانی و نیز طرح های سرمایه گذاری و خدمات رسانی منطقه بازدید کردند

 

 تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای سازمانی, چاپ, ایمیل