اخبار سازمان

محمّدی در نهمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان:

هیچ انسان و جریان اصیل و معتقد به آرمان‌های انقلابی و ملی به جای اتحاد و انسجام،اختلافات عمومأ موهوم را عمده نمی‌کند/ توسعه استان مرهون آرامش،اتحاد و انسجام مدیریتی دستگاه‌های دولتی است   [ +78 | -51 ]

هیچ انسان و جریان اصیل و معتقد به آرمان‌های انقلابی و ملی به جای اتحاد و انسجام،اختلافات عمومأ موهوم را عمده نمی‌کند/ توسعه استان مرهون آرامش،اتحاد و انسجام مدیریتی دستگاه‌های دولتی است

صبح روز دوشنبه 27 اسفند ماه، نهمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان در سال 97 به ریاست استاندار و دبیری رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان و با حضور جمعی از نمایندگان مردم شهرستان های استان در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه‌های اجرایی عضو در سالن شهید انصاری استانداری برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان، در این نشست کیوان محمّدی رئیس  سازمان، ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت علی (ع) و همچنین با گرامیداشت روز تاریخ ساز ۲۹ اسفند، سالروز ملی شدن صنعت نفت، طی سخنانی اظهار داشت: باید تأکید کنم که اسفند ماه سال ۱۳۹۷، در واقع به یک ماه تاریخی و بیاد ماندنی تبدیل شده است که پس از سال‌ها انتظار، استان گیلان سرانجام به شبکه خطوط مهم ریلی کشور پیوست.

وی افزود: این رویداد مهم را باید به جناب آقای دکتر سالاری استاندار محترم گیلان به  عنوان عالی‌ترین مقام دولتی کشور در استان نیز تبریک گفت. قطعا این رویداد مهم، پس از تکمیل و اتصال کامل به بندر انزلی و بندر آستارا و راه آهن جمهوری آذربایجان، نقش ارزنده‌ای در توسعه همه‌جانبه استان در بلند مدت خواهد داشت.

 محمّدی در ادامه با اشاره به نقش مهم انسجام، آرامش و همگرایی مدیریتی در شتاب بخشیدن به روند توسعه استان گفت: توسعه استان مرهون آرامش، اتحاد وانسجام مدیریتی دستگاه‌های دولتی به ریاست استاندار محترم از یک سو و نقش بی بدیل حضور مردم در صحنه‌های مختلف است.

وی خاطرنشان کرد: البته اتحاد و انسجام مدیریتی به معنای حذف مباحث کارشناسی، علمی و به قول معروف بحث‌های طلبگی روند توسعه و پیشرفت نیست، بلکه در مواقعی وجود اختلاف نظرهای علمی و کارشناسانه، می‌تواند نقاط روشن‌تری را برای فرآیند توسعه و پیشرفت جامعه فراهم کند و این نوع اختلاف نظرهای کارشناسی نشان از تفرقه و تشتت نیست.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان در ادامه با مذموم دانستن اختلاف افکنی و یا دامن زدن به اختلافات گفت: معتقدم هیچ انسان و جریان اصیل و معتقد به آرمان‌های انقلابی و ملی به جای اتحاد و انسجام، اختلافات عمومأ موهوم را عمده نمی‌کند.

وی در خاتمه گفت: امیدوارم مدیران محترم دستگاه‌های دولتی مستقر در گیلان در سال ۱۳۹۸ نیز در قالب شورای برنامه‌ریزی استان و دیگر شوراها به ریاست جناب آقای دکتر‌ سالاری، در خدمت به آرمان‌های توسعه استان و مردم شریف گیلان موفق باشند.

شایان گفتن است در این جلسه در ارتباط با اتمام و بهره‌برداری از پروژه مهم راه آهن قزوین-رشت به همت و تلاش‌ها وهدایت‌های همه جانبه و نقش بی‌بدیل جناب آقای دکتر نوبخت، معاون محترم رئیس جمهوری و ریاست محترم سازمان برنامه و بودجه کشور تاکید شد.تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل