اخبار سازمان

برگزاری مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی و ورزشی گرامیداشت هفته بسیج و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سال 1397   [ +36 | -27 ]

برگزاری مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی و ورزشی گرامیداشت هفته بسیج و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سال 1397

صبح روز سه‌شنبه 10 اردیبهشت ماه، مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی و ورزشی گرامیداشت هفته بسیج و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سال 1397 با حضور رئیس، معاونین و کارکنان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان در سالن اجتماعات سازمان برگزار شد.


 به گزارش روابط‌عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان، در این نشست کیوان محمّدی رئیس سازمان در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان مسابقات مذکور گفت: سرمایه‌گذاری در ورزش می‌تواند به شادابی و پویایی کارمندان سازمان‌ها و ادارات کمک کند و در روند کاری و رفتار سازمانی آنها مؤثر واقع شود.

وی با تأکید براینکه ورزش می‌بایست در سازمان تقویت شود ادامه داد: طی سال‌ گذشته اقداماتی در خصوص امور ورزشی صورت گرفته که امیدواریم بتوانیم بیش از پیش در این خصوص قدم برداریم تا مورد رضایت همکاران واقع شود.

گفتنی است به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، پایگاه مقاومت بسیج شهید سید محمد اسحاقی سازمان، به منظور ایجاد فضای همکاری و ایجاد نشاط، اقدام به برگزاری یک دوره مسابقات ورزشی در بین همکاران در 5 رشته فوتسال، آمادگی جسمانی، شطرنج، تنیس روی میز و تیراندازی طی دو ماه (آذر الی بهمن 1397) نمود  که نتایج مسابقات انجام شده به شرح ذیل می باشد:

-نفرات برتر مسابقه آمادگی جسمانی

1: محمد خوئینی        2:مسعود یحیی زاده         3:مهدی آذری راد

-نفرات برتر مسابقه تنیس روی میز

1: حامد فاتحی          2:رامین احمدی پور        3: بهراز فولادی پناه

-نفرات برتر مسابقه تیر اندازی ( ماده تفنگ)

1: سروش صفایی      2:علی حق بین              3:مهدی خیاطی

-نفرات برتر مسابقه تیر اندازی( ماده تپانچه)

1:علیرضا محمدی          2:محمد رضائی             3:مجید ستوده

-نفرات  برتر مسابقه شطرنج

1:مسعود یحیی زاده    2:ابراهیم زحمتکش        3:علی اکبر اسلامی

 همچنین در مسابقه فوتسال نتایج زیر حاصل شد:

رتبه نخست ( تیم وارش ) متشکل از افراد:

1: علیرضا محمدی (سرپرست) 2: حسن جدی    3:علی حکیم الهی    4:هادی شهبازی    5: مصطفی صالح    6:مهرداد نوروزی    7:سیامک دائمی       8: فواد خسروانی  9: ابراهیم درویش   

رتبه دوم (تیم سهند )متشکل از افراد:

1:افشین عسکری (سرپرست)    2:محمد خوئینی    3:مسعود یحیی زاده    4:رامین شراعتی    5:حسن فدائی    6:افشین کیانی نژاد    7:ابراهیم زحمتکش     8:میلاد زارع     9: رضا پارسی 

رتبه سوم (تیم شهدای مدافع حرم) متشکل از افراد:

1: محمد رضائی (سرپرست)  2: غفار احمدیان    3: علی براری    4: مسعود صمیمی    5: طاهر کرمدوست    6:فردوس سعیدی کیا    7: داریوش رفیعی    8:مهدی آذری راد



تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای سازمانی, چاپ, ایمیل