اخبار سازمان

رحمانیان در جلسه آخرین وضعیت واگذاری پروژه‌های اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان مطرح کرد:

واگذاری 48 پروژه به بخش خصوصی در استان    [ +35 | -12 ]

واگذاری 48 پروژه به بخش خصوصی در استان

جلسه آخرین وضعیت واگذاری پروژه های اداره کل آموزش و پرورش گیلان با حضور معاون هماهنگی برنامه و بودجه و کارشناسان سازمان و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی روز سه شنبه هفتم شهریور96، در دفتر معاونت هماهنگی برنامه و بودجه برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان، در این جلسه که به منظور بررسی واگذاری پروژه‌های اداره کل آموزش و پرورش ، با موضوع " مشارکت عمومی و خصوصی و ماده 27 قانون الحاق 2 " برگزار شد روزبه رحمانیان معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان با اشاره به اقدامات این سازمان در جریان واگذاری و تعاملات آن در این زمینه با دستگاه اجرائی مذکور، انتظارات را از اداره کل آموزش و پرورش بیان داشت.

وی به تعداد پروژه های معرفی شده و قابل واگذاری و روند تغییرات آنها در طی دو سال اخیر اشاره کرد و ادامه داد: از هنگام شروع جریان واگذاری پروژه‌ها در پاییز سال 94 تا پایان سال 95، تعداد 26 پروژه‌ برای واگذاری پیشنهاد و 28 پروژه  نیز واگذار شده است.

معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان افزود : با تلاش و کوشش دستگاه‌های اجرائی استان و هدایت این سازمان، تعداد پروژه‌های پیشنهادی تا پایان سال 96، به 46 و تعداد پروژه‌های واگذار شده به 48 رسیده است که از این میان اداره آموزش و پرورش استان دارای 1 پروژه پیشنهادی و 9 پروژه واگذار شده است.

در ادامه این جلسه نیز نمایندگان دستگاه‌های اجرائی استان، توضیحاتی در خصوص وضعیت پروژه‌های واگذار شده آموزش و پرورش ارائه دادند.

در پایان  این جلسه مقرر شد در مدت زمان 5 روز ، اداره کل آموزش و پرورش استان ، طی مکاتبه با واحدهای تابعه شهرستانی، اطلاعات مربوط به پروژه‌های واگذار شده با استفاده از ظرفیت‌های برون‌سپاری در سال‌های 94 الی 96 را دریافت کند و پس از جمع بندی، جهت بهره‌برداری به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان ارائه دهد.

 تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای سازمانی, چاپ, ایمیل