اخبار مطالعات آمایش استان

 • فایل جمع بندی طرح آمایش استان گیلان

  پیرو جلسات برگزار شده در خصوص مطالعات آمایش استان گیلان در ادامه فایل فصل جمع بندی ارائه شده است.

  ادامه خبر

 • فصل هفتم مطالعات آمایش استان

  پیرو مباحث مطرح شده در سلسه جلسات مشترک با نمایندگان مجلس شورای اسلامی،  فرمانداران و دستگاه های اجرایی استان در تاریخ 1397/08/23 ، به پیوست فصل هفتم مطالعات آمایش استان مشتمل بر موضوعات اصلی : پهنه‌بندی مناطق برنامه‌ریزی در استان ، تدوین طرح آمایش استان  و تدوین برنامه آمایش استان  بارگذاری شده است.

  برای دانلود فایل اینجا را کلیک کنید.

  ادامه خبر

 • فصل هفتم برنامه آمایش سرزمین استان گیلان

  پیرو جلسه ارائه و بررسی فصل هفتم برنامه آمایش سرزمین استان گیلان  مورخ 1397/5/16 با عنوان "طراحی و برنامه ریزی" که با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو کارگروه  در سالن جلسات شهید انصاری استانداری برگزار شد چهارچوب ارایه شده در جلسه یاد شده، بارگذاری شده است.

   

  ادامه خبر

 • مستندات برنامه آمایش سرزمین استان

  پیرو جلسه مورخ 1397/4/17 کارگروه آمایش سرزمین، آمار، محیط زیست و توسعه پایدار که با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو کارگروه در محل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان برگزار گردید، مستندات برنامه آمایش سرزمین استان (فصول 1 تا 6) برای بررسی  و نیز معرفی طرح‌ها و پروژه های اولویت دار دستگاههای اجرایی استان بر اساس چهارچوب ارایه شده در جلسه یاد شده، بارگذاری شده است.

  ادامه خبر

 • طرح آمایش سرزمین در گیلان مانند شطرنج نفس گیر است

  صبح روز شنبه 2 آذر 96،  اولین کارگاه هم اندیشی مرحله شناخت و تحلیل وضع موجود آمایش استان گیلان با حضورفرمانداران، نمایندگان و کارشناسان دستگاه های اجرایی در سالن اجتماعات سازمان برگزار شد.

  ادامه خبرعضویت در خبرنامه

ایمیل:

تگ‌ها