اخبار ملی

پیام رهبر معظم انقلاب درپی حماسه ملت در راهپیمایی 22 بهمن؛

ملت سربلند ایران! عزم و بصیرت شما حادثه‌ای بزرگ و خیره کننده آفرید   [ +25 | -7 ]

ملت سربلند ایران! عزم و بصیرت شما حادثه‌ای بزرگ و خیره کننده آفرید

درپی حماسه راهپیمایی امروز ملت عزیز ایران در سراسر کشور، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیامی صادر کردند.


به گزارش ایرنا، محمد باقر نوبخت روز یکشنبه در جمع راهپیمایان 22 بهمن بندرعباس وحدت را به عنوان رمز پیروزی انقلاب ذکر کرد و افزود: مردم در همه دشواری ها هیچ گاه انقلاب خود را ترک نکرده اند.
وی با اشاره به این سئوال که امروز کدام کشور نقطه ثبات منطقه است؟ اظهار کرد: همان کشوری که صدام از آن جا به ما حمله کرد و مردمانی متدین، اهل بیت دوست و عاشق ایران دارد ثباتش با مدیریت و سردمداری یکی از سرداران ایرانی برقرار است.
سخنگوی دولت تاکید کرد: در همه نبردها با دشمنان در طول سال های پس از انقلاب اسلامی دشواری های زیادی را تحمل کردیم اما ملت، مقاوم و پابرجا در چارچوب آموزه های وحیانی اسلامی است.
وی افزود: به رغم همه دشواری های سال های گذشته، ملت دست از انقلاب برنداشت و انقلاب هم چنان پیروز است.

** همچنان از همه گردنه ها عبور خواهیم کرد
رئیس سازمان برنامه و بودجه هم چنین با اشاره به تحریم های دشوار اقتصادی علیه ایران در سال های پس از انقلاب اسلامی ابراز کرد: همانطور که از همه گردنه ها عبور کردیم هم چنان این مسیر را ادامه خواهیم داد.
وی ادامه داد: دشمنان سعی کردند با تحریم اقتصادی هوشمندانه ما را از پای در آورده و ناتوان و تسلیم نشان دهند اما باز مردم در این مقطع با همه دشواری ها پای نظام ایستادند.
وی یادآور شد: هفته گذشته صندوق بین المللی پول در آماری اعلام کرد جمهوری اسلامی با همه دشواری هایی که داشت، هجدهمین قدرت بزرگ اقتصادی جهان است.
نوبخت افزود: با همه تلاشی که دشمنان کردند نتوانستند کاری از پیش ببرند و طبق آمار رسمی مراجع معتبر جهانی، ایران در قدرت تولید علم نوزدهمین جایگاه جهانی را داشته و در منطقه اول است از این رو باید به مردم، مقام معظم رهبری و دانشمندان بی ادعای خود درود بفرستیم.
وی اضافه کرد: همانطوری که دشمنان تاکنون موفق نشدند نظام اسلامی نیز با همه دشواری ها موفق شد و در نهایت این توفیق را خواهیم داشت که انقلاب را به رهبر اصلی آن و امام در پرده غیبت تقدیم کنیم. تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل