اخبار ملی

در ششمين جلسه ستاد بودجه مطرح شد:

دكتر نوبخت: در بودجه سال ۱۳۹۸ كل كشور بايد به فكر خلق منابع جديد باشيم   [ +17 | -7 ]

دكتر نوبخت: در بودجه سال ۱۳۹۸ كل كشور بايد به فكر خلق منابع جديد باشيم

ششمين جلسه ستاد تهيه و تدوين لايحه بودجه سال ۱۳۹۸ كل كشور به رياست دكتر محمدباقر نوبخت معاون رييس‌جمهور و رييس سازمان برنامه و بودجه كشور و با حضور معاونان و مديران اين سازمان و نمايندگاني از بخش خصوصي و دستگاه‌هاي ستادي در محل اين سازمان برگزار شد.
 


به گزارش مركز اطلاع‌رساني، روابط‌عمومي و امور بين‌الملل سازمان برنامه و بودجه كشور، دكتر محمدباقر نوبخت معاون رييس‌جمهور و رييس اين سازمان از شركت‌كنندگان درخواست كرد در مباحث مطرح شده، رويكرد خود را به سمتي سوق دهند كه از منابع شروع شده و در عين حال با توجه به محدوديت‌ها و مضايق، به فكر خلق منابع جديد هم باشيم تا با مصارف همخواني داشته باشد.
وي افزود: در تعريف منابع و مصارف همچنين ضرورت دارد به شرايط خاص سياسي، اقتصادي و اجتماعي و نيز بين‌المللي توجه ويژه‌اي داشته باشيم.
رييس سازمان برنامه و بودجه كشور در ادامه اظهارات خود از مركز پژوهش‌هاي مجلس شوراي اسلامي هم درخواست كرد در مورد تغيير سياست‌ها و روندها كمك كنند تا مجلس بتواند بهترين تصميم‌ها را اتخاذ كند و به سمت تغيير و تحول متناسب با شرايط كشور گام بردارد.
گزارش مذكور حاكي است، در ششمين جلسه ستاد تهيه و تدوين بودجه سال ۱۳۹۸ كل كشور، گزارش كا‌رگروه‌هاي مختلف ارايه و مطرح شد و شركت‌كنندگان هم به ارايه ديدگاه‌هاي كارشناسي خود پرداختند.تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل