اخبار ملی

جهانگیری: مردم در دولت یازدهم به آینده امیدوارتر شدند   [ +87 | -18 ]

جهانگیری: مردم در دولت یازدهم به آینده امیدوارتر شدند

معاون اول رییس جمهوری گفت: مردم در دولت یازدهم به آینده امیدوارتر شدند و احساس کردند که سرنوشت خوبی پیش روی آنها است.


به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، اسحاق جهانگیری روز شنبه در حاشیه افتتاح و بازدید از نمایشگاه عکس دستاوردهای دولت با عنوان «هنر تدبیر» در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درمورد دستاوردهای سه ساله دولت تدبیر و امید افزود: شرایط کشور با فضاسازی ها ملتهب نشد، دنیا امروز بدنبال این است که با ایران کار کند چراکه این کشور یک کشور استثنایی و دارای فرصت های زیادی است.
وی به تشریح ویژگی های ایران در منطقه پرداخت و ادامه داد: ایران کشوری است که در یک منطقه حساس جغرافیایی قرار گرفته است و با توجه به جمعیت بالا، منابع طبیعی و جوانان تحصیلکرده دنیا علاقمند است که با آن مناسبات خوبی داشته باشد.
معاون اول رییس جمهوری تصریح کرد: دستاوردهای دولت مجموعه قابل ارائه ای است و مردم می توانند به آینده کشور و توسعه آن امیدوار تر باشند.
جهانگیری همچنین درمورد نمایشگاه عکس هنر تدبیر گفت: هنر یکی از رشته هایی است که بسیار زبان گویای برای انعکاس دستاوردها دارد. 
وی ادامه داد: این برای اولین بار است که دولت برای انعکاس اقدامات خود متوسل به هنر شده و هنرمندان تلاش کردند که اقدامات دولت را به تصویر بکشند.
معاون اول رییس جمهوری یادآور شد: ممکن است هر کاری در ابتدا نواقصی داشته باشد ولی مهم این است که دولتی برای اولین بار به این حوزه ورود کرد که بتوانند از زبان برای برای انعکاس کارهای خود استفاده کنند و امیدوارم این کار توسعه پیدا کند.
جهانگیری با بیان این که با نقدی که از این نمایشگاه می شود، نقاط ضعف آن برطرف شود، گفت: امیدواریم بتوانیم برای همیشه نمایشگاه های دائم برای دستاوردهای دولت برگزار کنیم که جوانان و نوجوانان کشور با مراجعه به آن در جریان اقدامات در کشور قرار بگیرند تا بتوانند با موانعی که در مقاطعی ایجاد شده است، آشنا شوند و ببینند که چگونه دولت از این موانع عبور کرده و به نقطه مطلوب رسیده است.
به گزارش ایرنا، نمایشگاه عکس دستاوردهای دولت با عنوان هنر تدبیر امروز با حضور معاون اول رییس جمهوری در محوطه تالار وحدت تهران افتتاح شد و به مدت هفت روز دایر خواهد بود.تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل