اخبار ملی

تسليت معاون‌رئيس‌جمهور و رئيس‌سازمان برنامه و بودجه كشور درخصوص حادثه تروريستي اهواز

بدون ترديد مرتكبين اين جنايت غيرانساني و نفرت‌انگيز به سزاي اعمال ننگين‌شان مي‌رسند   [ +38 | -7 ]

بدون ترديد مرتكبين اين جنايت غيرانساني و نفرت‌انگيز به سزاي اعمال ننگين‌شان مي‌رسند

معاون‌رئيس‌جمهور و رئيس‌سازمان برنامه و بودجه كشور در پيامي شهادت مظلومانه و جانسوز جمعي از هم‌وطنان در حمله تروريستي به مراسم رژه نيروهاي مسلح در اهواز را تسليت گفت.
 


دكتر محمدباقر نوبخت با صدور پيامي ضمن محكوم كردن اين عمل تروريستي، شهادت و زخمي شدن تعدادي از هم‌وطنان غيور را تسليت گفت. متن اين پيام به شرح زير است: 
بسم الله الرحمن الرحيم 
انالله و انا اليه راجعون
شهادت مظلومانه و جانسوز جمعي از فرزندان رشيد و شجاع ملت ايران كه در ميان آنها زنان و كودكان نيز ديده مي‌شوند و در اقدام تروريستي گروهكي حقير و مزدور در جريان رژه نيروهاي مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در اهواز به لقاءالله شتافتند، ملت ايران را داغدار كرد. 
تروريست‌هاي وابسته و مزدوران وطن‌فروش بدانند كه نمي‌توانند با انجام اين دست از اقدامات ضد انساني و خائنانه در عزم استوار نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و مردم بزرگ ايران در مبارزه با تروريسم و شرارت خللي وارد كنند و بدون ترديد مرتكبين اين جنايت غيرانساني و نفرت‌انگيز را به سزاي اعمال ننگين‌شان مي‌رساند.
ضمن تسليت اين ضايعه بزرگ به رهبر معظم انقلاب، خانواده هاي داغدار اين عزيزان، همرزمان آنها در نيروهاي مسلح و همه آحاد ملت بزرگوار و صبور ايران، از خداوند متعال براي شهداي اين حادثه غمبار علو درجات و معيّت با سيد و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين (عليه‌السلام) و براي خانواده‌هاي عزادار و بزرگوار اين عزيزان صبر و اجر مسألت دارم. تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل