اخبار ملی

دومين رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان چهارمحال و بختياري در دولت تدبير و اميد منصوب شد.   [ +114 | -35 ]

دومين رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان چهارمحال و بختياري در دولت تدبير و اميد منصوب شد.

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور طي احكام جداگانه اي از اسماعيل عامري گلستان تجليل و حبيب الله وفايي را به عنوان دومين رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان چهارمحال و بختياري منصوب كرد. در بخشي از اين حكم آمده است : اميد است با اتكال خداوند متعال و با رعايت اصول قانون مداري ، اعتدال گرايي و منشور اخلاقي دولت تدبير و اميد ، موفق و مويد باشيد.

همچنين در اين حكم به اهم ماموريت ها و وظايف اين سازمان در سطح استان اشاره شده است : هماهنگي و راهبري نظام برنامه ريزي استان در چارچوب نظام برنامه ريزي كشور ، تهيه و تدوين طرح آمايش سرزميني استان در چارچوب ضوابط ملي آمايش كشور و برنامه هاي توسعه اي استان ، تهيه و تنظيم ، توزيع ، ابلاغ ، مبادله موافقتنامه و تخصيص اعتبارات استان در چارچوب ضوابط بخشنامه ها و دستوالعملهاي بودجه سنواتي از مهمترين برنامه هاي استاني برشمرده شده است. در اين حكم آمده است: نظارت بر اجراي طرح هاي تملك دارايي هاي سرمايه اي استاني و ملي، بررسي و تعيين صلاحيت و رتبه بندي و ارزشيابي پيمانكاران، مشاوران و كارشناسان، راهبري امور توسعه مديريت و سرمايه انساني در سطح دستگاههاي اجرايي از ديگر وظايف اين سازمان در سطح استان است.

همچنين در آئين معارفه ، حبيب الله وفائي دستيابي به اهداف برنامه ششم توسعه، راهبردها، توسعه اقتصادي و نظارت را از اهداف كلان استاني برشمرد. رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان گفت: بهره وري و افزايش آن از اهداف اين سازمان در سال اقتصاد مقاومتي ؛اقدام و عمل مي باشد. وي اظهار كرد: رسيدن به اهداف كشوري نيازمند توانمندسازي منابع انساني به عنوان بزرگترين سرمايه كشور است  كه پشتوانه دستيابي به اين هدف توجه به آموزش و تقويت مديريت توسعه آموزش و پژوهشهاي توسعه و آينده نگري سازمان است.

سازمان مديريت و برنامه ريزي استان چهارمحال و بختياري در ارديبهشت ماه سال 1394 احيا شد.تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل