اخبار ملی

با دستور رییس جمهوری انجام شد؛

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ١٦٧ طرح و پروژه مهم استان کهگیلویه و بویر احمد با اعتبار ٢ هزار و ٢٢٠ میلیارد تومان   [ +88 | -17 ]

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ١٦٧ طرح و پروژه مهم استان کهگیلویه و بویر احمد با اعتبار ٢ هزار و ٢٢٠ میلیارد تومان

بهره برداری و عملیات اجرایی ١٦٧ طرح و پروژه مهم در استان کهگیلویه و بویر احمد با دستور حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری به صورت ویدیو کنفرانس آغاز شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ،مراسم افتتاح و آغاز عملیات اجرایی این طرح ها که در بخش های کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، بهداشت، ارتباطات و فناوری اطلاعات، گردشگری، و تعاون و رفاه اجتماعی است، عصر یکشنبه و در جلسه سرمایه گذاری و توسعه استان برگزار شد.

در بخش صنعت ، معدن و تجارت می توان به افتتاح طرح فاز یک سیمان مارگون، کارخانه آجر دهدشت، طرح روغن کشی از دانه های روغنی و تصفیه روغن ، سیلوی نگهداری غلات و خشکاندن ذرت، واحد تولید مالت و همچنین آغاز عملیات اجرایی طرح کنسانتره و گندله و آهن اسفنجی، طرح تولید اسید فرمیک و نیل گچساران و طرح تولید نیترات پتاسیم لیراب و همچنین سایت نمایشگاه بین المللی یاسوج اشاره کرد.

افتتاح ٢ پروژه سیستم آبیاری تحت فشار، ٤ واحد پرورش ماهی ، مرغداری گوشتی صنعتی و ایستگاه پمپاژ آب کشاورزی و شرب عشایر و همچنین آغاز به کار مجتمع پرورش ماهی و گلخانه ای از طرح های دولت یازدهم در بخش کشاورزی است.

افتتاح بخش آنژیوگرافی جراحی قلب و بخش جراحی مغز و اعصاب نیز در بخش بهداشتی صورت گرفت.

آغاز عملیات اجرایی پروژه تجاری فرهنگی، ورزشی- تفریحی نیز در بخش رفاه اجتماعی انجام شد.

آغاز عملیات اجرایی هتل ٤ ستاره و مجموعه سرگرمی تفریحی نیز از اقدامات دولت در بخش گردشگری بود.تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل