اخبار
 • ششمین جلسه شورای فنی استان در تاریخ 97/6/25 برگزار گردید

  ششمین جلسه شورای فنی استان ساعت 10 روز یکشنبه  مورخ 97/06/25 با حضور مدیران استانی در محل سالن جلسات استانداری گیلان برگزار شد.در ابتدای این جلسه آقای مهندس رحیمی ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان آقا امام حسین (ع)، از زحمات جناب آقای مهندس شعبانپور معاون هماهنگی امور عمرانی که به مقام بازنشستگی نائل آمدند تشکر و همچنین برای آقای مهندس عباسقلی زاده در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کردند و ابراز امیدواری نمودند تا از نقطه نظرات ایشان در راهبری جلسات شورای فنی بهرمند شویم.

  ادامه خبر

 • نشست انجمن های صنفی پیمانکاری با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان:

  دومین نشست فصلی انجمن های تخصصی فنی و مهندسی استان در سال 97 با حضور روسا و دبیران انجمن  شرکتهای ساختمانی، انجمن کارفرمایی برق، انجمن شرکتهای راهسازی، انجمن انبوه سازان و جامعه مهندسین مشاور در مورخ 97/6/25 در محل دفتر رئیس  سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان برگزار گردید.

  ادامه خبر

 • برای گذر از شرایط فعلی در امور نظام فنی استان، نیاز به همدلی و همراهی بخش دولتی و خصوصی است

  مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان اظهار داشت:

  پیمانکاران و مشاوران به عنوان بازوان دستگاه های اجرایی در استان به منظور همراهی با دولت محترم، به اجرای پروژه های عمرانی مطابق قراردادهای منعقده می پردازند، که در این راستا سهم عمده ای از اشتغال استان و کشور را به خود اختصاص داده اند.بنابراین در صورت فعال بودن پروژه های عمرانی، این شغلها نیز تداوم خواهد داشت.

  ادامه خبر

 • زمان‌شناسی بیش از هر رویکردی دارای اهمیت است

  صبح روز پنج‌شنبه 4 مردادماه، مراسم گرامیداشت "روز ملّی کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای" با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان، نماینده مردم شهرستان‌های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی، جمعی از مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی و کارآفرینان و تلاشگران عرصه مهارت‌آموزی در سالن اجتماعات اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان برگزار شد.

  ادامه خبر

 • نخستین نشست هم اندیشی تعامل با بخش فنی خصوصی

  جلسه تخصصی مدیریت نظام فنی اجرایی با انجمن شرکتهای ساختمانی راس ساعت 10:30 روز دوشنبه مورخ 94/5/19 در محل سالن جلسات سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان تشکیل می شود.

  ادامه خبر