اخبار استان

استاندار گیلان:

تنها راه تعالی کشور و استان، یکصدایی است   [ +17 | -18 ]

 تنها راه تعالی کشور و استان، یکصدایی است
نماینده عالی دولت در استان نبود انسجام را موجب عقب ماندن گیلان در بسیاری از شاخص ها عنوان کرد و گفت: با همگرایی و وفاق، عقب‌ماندگی‌ها، جبران و خدمت شایسته به مردم ارائه شود. 

به گزارش پرتال استانداری گیلان،اسدالله عباسی در نشست شورای تعامل استان با گرامیداشت نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و ستایش ولایتمداری مردم گیلان که یک روز زودتر از دیگر نقاط کشور، هوشیاری خود در محکومیت فتنه و فتنه‌گران را اعلام داشتند، اظهار کرد: مردم شریف این استان در همه عرصه ها روسفید هستند.
 
وی ولایتمداری و تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری را رمز موفقیت دانست و بر ضرورت انسجام حول محور ولایت تأکید کرد.
 
استاندار گیلان با بیان اینکه باید قدرشناس مردم بوده و با اغتنام از فرصت،  تنها در اندیشه خدمت باشیم، ادامه داد: بایستی در کنار هم، در سایه وحدت و وفاق به ویژه نیروهای جبهه انقلاب حرکت کنیم.
 
وی نبود انسجام را موجب عقب ماندن گیلان در بسیاری از شاخص ها ذکر و خاطرنشان کرد: چنددستگی، راه به جایی نمی برد بلکه مسیر را برای نفوذ دشمن هموار می کند و تنها راه تعالی کشور و استان، یکصدایی است.
 
 عباسی نگاه آیت الله دکتر رئیسی را حکمرانی اسلامی و استفاده از همه ظرفیت ها دانست و افزود: در استان نیز رویکرد ما ، همگرایی، هم‌افزایی و همدلی است تا عقب ماندگی های گیلان در شاخص های توسعه ای و عمرانی جبران شود.
 
وی با اشاره به اینکه برای رفع بسیاری از خرابی ها باید با طمانینه حرکت کرد، گفت: از همه مشورت ها استقبال و از ظرفیت نخبگان استفاده می‌کنم.
 
وی نقد منصفانه و نه نقد مغرضانه را انتظار خود از همگان به‌ویژه جبهه انقلاب عنوان و اضافه کرد: مردم از شعار خسته هستند و باید به سمت عملگرایی پیش برویم.
 
استاندار گیلان با یادآوری اینکه از ابتدای حضورم به عنوان مقام عالی اجرایی استان، در میدان حضور یافته و کار را میدانی شروع کردم، گفت: برنامه‌محور هستم و پیشرفت استان را مطابق با برنامه های دولت مردمی سیزدهم دنبال می کنم.
 
وی با بیان اینکه فردی نقدپذیر هستم، ادامه داد: رویکردها بایستی واقع بینانه، منصفانه و به دور از حب و بغض باشد.
 
عباسی رعایت تقوای سیاسی را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: اجازه فرصت سوزی ندهیم بلکه در جهت تعالی امور، فرصت سازی شود.
 
وی افزود: دولت سیزدهم، اختیارات را به سطح استان ها تفویض می کند و بر این مبنا باید دست به دست هم دهیم و برای خدمت بیشتر به مردم تلاش کنیم.
 
در ابتدای این جلسه حجت الاسلام محمدرضا عباسی رئیس شورای تعامل استان، حسن محمدیاری و رضا موسوی روزان نیز دیدگاه های خود را مطرح کردند.

 تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای استانی, چاپ, ایمیل