اخبار سازمان

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان:

رسانه‌ها در فرهنگ‌سازی پیوند اعضا اهتمام جدی‌ داشته باشند   [ +109 | -61 ]

رسانه‌ها در فرهنگ‌سازی پیوند اعضا اهتمام جدی‌ داشته باشند

صبح روز یکشنبه 7 بهمن ماه، افتتاحیه دومین جلسه آموزش تخصصی و مدیریتی فراهم‌‌آوری اعضای پیوندی استان گیلان با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان، رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی گیلان و جمعی از پزشکان، نمایندگان انجمن‌های مردم نهاد و خانواده‌های اهداکننده و دریافت‌کننده عضو در سالن جلسات دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان، در این جلسه کیوان محمّدی رئیس سازمان ضمن ابزار خوشحالی از حضور در جلسه مذکور گفت: از قدیم ایران در بحث پزشکی همواره حرفی برای گفتن داشته است. آنچه که ما را دچار مشکل می‌کند بحث مدیریت پزشکی است. بسیاری از رشته‌‌های جدید در کشور  وجود دارد که توجه چندانی به آنها نمی‌شود. لذا این مدیریت و نوسازی ساختار پزشکی می‌تواند در بسیاری از زمینه‌ها کارگشا باشد.

وی از تداوم همکاری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان با دانشگاه علوم پزشکی در همه زمینه‌ها از جمله بحث پیوند اعضا علی‌رغم مشکلات اقتصادی کشور سخن گفت و ادامه داد: در صورتی که امکانات باشد از هیچ کمکی که مربوط به بحث سلامتی انسان‌هاست دریغ نخواهیم کرد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان ضمن تشکر از خانواده محترم اهداکننده عضو وخانواده‌های دریافت‌کننده عضو حاضر در جلسه و آرزوی سلامتی برای همه آنها، خواستار مطرح شدن این‌گونه مباحث در جمع‌های عمومی‌تر شد و تأکید کرد: رسانه‌ها باید در فرهنگ‌سازی پیوند اعضا اهتمام جدی‌ داشته باشند.تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل