اخبار سازمان

جلسه انضباط اداری و مالی دستگاههای اجرایی استان در سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان   [ +87 | -57 ]

 جلسه انضباط اداری و مالی دستگاههای اجرایی استان در سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان

صبح روز چهارشنبه 18اردیبهشت ماه، اولین جلسه هماهنگی و تبیین فعالیتها واقدامات لازم برای مدیریت و صرفه جویی در اعتبارات هزینه ای و تملک داراییهای سرمایه ای و منابع انسانی با حضور رئیس ومعاونین سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و مدیران و کارشناسان مربوطه در دفتر ریاست سازمان برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه‌ریزی استان گیلان، در این نشست کیوان محمّدی با تاکید بر نقش موثر قانون در سخنانی،گفت:هرگاه قانون  فصل الخطاب بوده ، مشکلات کمتری پیش آمده است.

وی با اشاره به  نقش کمیته های تخصصی در بخش های هزینه ای وعمرانی اشاره کرد و گفت: اگر از تجارب و تخصص های مرتبط با کمیته های مذکور استفاده نمائیم، شاهد موفقیت های بیشتری در این خصوص خواهیم بود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان عنوان کرد: تلاش ما  می بایست در حوزه ساماندهی و جمع بندی  قوانین مختلف سازمانها در قالب یک دستورالعمل جامع باشد.

وی درادامه افزود: اگر بحث نظارت وضمانت اجرا در کمیته های تخصصی تقویت گردد، این کمیته ها موفق تر از همیشه عمل خواهند نمود.

محمّدی  اظهار امیدواری کرد با همکاری مستمر سازمان مدیریت و برنامه ریزی و استانداری، با برنامه ریزی دقیق، تدوین دستورالعمل های پیشنهادی درکمیته های تخصصی، بخش عمرانی و هزینه ای تا پایان ماه مبارک رمضان به اتمام برسد.

گفتنی است در این جلسه معاون استاندار و حاضرین با بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود در خصوص ترکیب و زمان بندی کمیته ها، انضباط اداری و مالی در دستگاه های اجرایی استان، پیشنهاداتی را ارائه نمودند.تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل