اخبار سازمان

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان خبر داد:   [ +56 | -49 ]

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان خبر داد:

رشد اعتبار تملک دارایی‌های سرمایه‌ای گیلان در لایحه بودجه 99 / گیلان جزو استان‌های برتر در جذب اعتبارات ملی است


به گزارش واحد روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان،کیوان محمدی در گفتگویی در خصوص بودجه سال ۹۹ استان گیلان اظهار داشت: بودجه راهنمای اجرای سیاست‌های دولتی و سازمان‌هاست که فعالیت‌های مختلف برای رسیدن به اهداف توسعه‌ای منطقه و کشور با توزیع بهینه آن حاصل خواهد آمد.

وی با بیان اینکه در راهبری مقاصد توسعه‌ای این استان و در اجرای طرح‌های عمرانی، اعتبار تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استان در لایحه بودجه ۱۳۹۹ از رشد نسبتاً خوبی نسبت به سال قبل برخوردار بوده است، خاطرنشان کرد: تعداد یک پروژه از فهرست پروژه‌های ملی به پروژه‌های استانی پیوست شماره (۱) استان افزوده شده است.

محمدی افزود: تعداد ۲۹ پروژه به‌عنوان پروژه‌های قابل واگذاری با مشارکت بخش خصوصی برای استان مصوب شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با اشاره به اینکه در لایحه بودجه سال 1399 انتظار می‌رفت با توجه به افزایش بازنشستگان سال‌های اخیر سهم اعتباری هزینه‌ای استان تعدیل و ترمیم بیشتری داشته باشد، تصریح کرد: این امر نیز با اتخاذ تدابیر بودجه‌ای سازمان در جهت گشایش و ترمیم اعتباری استان محقق خواهد شد.

وی با با بیان اینکه این استان جزو استان‌های برتر در جذب اعتبارات ملی است افزود: با توجه به اینکه بیشترین سهم اعتباری اکثر دستگاه‌ها از محل اعتبارات ملی است با تلاش و پیگیری مدیران دستگاه‌های اجرایی امکان افزایش این سهم در سال ۱۳۹۹ فراهم خواهد شد.

محمدی در پایان ابراز امیدواری کرد:امید است که استان گیلان در سال «رونق تولید» سهم مؤثری در آبادانی و توسعه منطقه و کشور ایفا کنند.تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل