اخبار سازمان

دکتر نوبخت در حاشیه افتتاح مسجد صفی مطرح کرد:

احداث بیش از ۱۴۰ هزار واحد مسکن محرومان طی 8 سال گذشته/ مسجد صفی از لحاظ تاریخی و اعتقادی برای مردم رشت از اهمیت بالایی برخودار است   [ +5 | -4 ]

احداث بیش از ۱۴۰ هزار واحد مسکن محرومان طی 8 سال گذشته/ مسجد صفی از لحاظ تاریخی و اعتقادی برای مردم رشت از اهمیت بالایی برخودار است

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان و برنامه و بودجه کشور در آیین بهره برداری از طرح مرمت مسجد صفی رشت ، گفت: در دولت تدبیر و امید بیش از ۱۴۰ هزار واحد برای محرومان ساخته شد و کلید ۷۵ هزار واحد به آنها سپرده شده است.


به گزارش واحد روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان،معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان و برنامه و بودجه کشور در آیین بهره برداری از طرح مرمت مسجد صفی رشت اظهار داشت: در دولت تدبیر و امید بیش از ۱۴۰ هزار واحد برای محرومان ساخته شد و کلید ۷۵ هزار واحد به آنها سپرده شده است.

دکتر نوبخت افزود: سدهای بزرگ و خطوط راه آهن متعدد که از همدان تا تبریز و ارومیه و از آنجا به سنندج در حال اتصال به شبکه سراسری ریلی هستند . علاوه بر این خط ریلی چابهار به زاهدان و از آنجا به خاش از جمله پروژه های عظیمی بود زمینه اشتغال ، توسعه و شادمانی مردم را به دنبال داشت.

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه مسجد صفی از لحاظ تاریخی ، دینی و اعتقادی برای مردم رشت از اهمیت بالایی برخودار بوده و همواره تکمیل آن دغدغه آنها بود، گفت: شاید مساجد دیگری هم در این شهر به نوعی نیاز به مساعدت دارند که حتما برای این موضوع  برنامه ریزی می شود .

وی با بیان اینکه نباید هیچ منتی بر سر مردم باشد، گفت: هر اقدامی که صورت گرفت وظیفه مسئولان بوده و ادای حق مردم بود.

 تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل