اخبار سازمان

بخش ویژه دفاع مقدس در کتابخانه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان افتتاح شد   [ +12 | -14 ]

بخش ویژه دفاع مقدس در کتابخانه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان افتتاح شد

صبح روز سه شنبه ششم مهر ماه همزمان با هفتمین روز از هفته دفاع مقدس که روز نیروهای مسلح، بسیجیان، جهادگران عشایر و پیشمرگان کرد مسلمان نامگذاری شده، بخش ویژه دفاع مقدس در کتابخانه و مرکز اسناد این سازمان افتتاح شد.


به گزارش واحد روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان در این مراسم که با حضورشراره کاوسی، سرپرست سازمان، سرهنگ پاسدار حسن حبیبی، جانشین فرماندهی سپاه قدس گیلان در ستاد تخصصی بسیج اقشار و متخصصین سپاه، سرهنگ پاسدار رضا رنجبر، رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان و جمعی از مدیران و کارشناسان سازمان برگزار شد در خصوص ضرورت افتتاح بخش تخصصی کتب دفاع مقدس در راستای انتقال درست مفاهیم، خاطرات و رشادت های هشت سال دفاع مقدس به نسل جوان تاکید شد.

لازم به ذکر است در این بخش حدود صد جلد کتاب با مطالب و موضوعات مرتبط با هشت سال دفاع مقدس در اختیار خوانندگان و پژوهشگران قرار دارد.

گفتنی است مجموعه کتابخانه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان شامل 44655 نسخه کتاب فارسی ولاتین، منابع غیر کتابی(لوح فشرده) و پایان نامه می باشد. زمینه اصلی مدارک این کتابخانه مربوط به مسایل توسعه و عمران، آمار فعالیت های اقتصادی-اجتماعی، فرهنگی  در سه سطح ملی، منطقه ای و  جهانی است. علاوه بر این، کتاب های پایه و متون کلاسیک در زمینه علوم اجتماعی، به ویژه اقتصاد، آمار (منابع آماري از سال 1335 تا کنون)، برنامه ریزی، بودجه ریزی، مدیریت، جامعه شناسی و رشته های مرتبط نیز گردآوری می شود.

کتابخانه سازمان دارای مجموعه ای غنی از کلیه قوانین و مقررات کشور، انتشارات سازمان مدیریت و برنامه ریزی از بدو تاسیس تاکنون و جدیدترین آمارهای اقتصادی ایران و جهان است.  راه اندازی بخش دفاع مقدس که با همکاری سرپرست محترم سازمان و پایگاه شهید اسحاقی سازمان انجام شده بر غنای این کتابخانه و مرکز اسناد افزوده است.

لازم به یادآوری است کتابخانه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 13 و پنجشنبه ها از ساعت 8 تا 12پذیرای پژوهشگران و علاقمندان می باشد.

افرادی که مایل به استفاده از بخش کتابخانه دیجیتال سازمان باشند نیز می توانند از طریق لینک

 www. mpogl.ir وارد سایت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان شده و از این منابع با ارزش بهره مند شوند.تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل