اخبار سازمان

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان:

ارتقای روحیه خودباوری و حرکت به سوی نوآوری و شکوفایی از دستاوردهای دفاع مقدس بود   [ +16 | -12 ]

 ارتقای روحیه خودباوری و حرکت به سوی نوآوری و شکوفایی از دستاوردهای دفاع مقدس بود

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان گفت: امنیت، ارتقای سرمایه انسانی، ارتقای روحیه خودباوری و حرکت به سوی نوآوری و شکوفایی از جمله دستاوردهای دفاع مقدس بوده اند.


به گزارش واحد روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان، شراره کاوسی، سرپرست سازمان در مراسم تجلیل از رزمندگان و خانواده ایثارگران  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس گفت: ما استقلال مان را مدیون این بزرگواران هستیم و اگر دوران دفاع مقدس را به عنوان یک دوران تاریخی در نظر بگیریم خواهیم دید که دستاوردهای زیادی در این دوران داشته یم.

وی ادامه داد: این دستاوردها از منظر ما که یک سازمان راهبردی توسعه هستیم این است که توسعه نیاز به سرمایه گذاری دارد و سرمایه گذاری نیز نیازمند یک فضای امنیت است.

وی گفت: این امنیت دستاورد هشت سال دفاع مقدس است و این هشدار را به دشمنان داد که در صورت هر گونه تجاوز و تعرض به خاک وطن، پاسخ کوبنده ای دریافت خواهند کرد.

وی با گرامیداشت یاد شهید طهرانی مقدم، داشتن روحیه خودباوری، نوآوری فنی و علمی را از دیگر دستاوردهای این دوران برشمرد و افزود: در سال های ماقبل انقلاب اقتصاد کشور عملاً تک محصولی و بر پایه نفت اداره می شد، اما داشتن روحیه خودباوری باعث شد در سال های بعد از جنگ شاهد شکوفایی در صنایعی مانند فولاد، سیمان، خطوط  راه آهن، راه روستایی و نظایر آن در کشور باشیم. وی به نقل از مقام معظم رهبری که فرمودند وجود سرداران بزرگی همچون سردار سلیمانی که در عرصه های مختلف منطقه ای و دیپلماسی حضور داشتند و دستاوردهای زیادی برای کشور داشتند، گفت: امنیت، ارتقای سرمایه انسانی، ارتقای روحیه خودباوری و حرکت به سوی نوآوری و شکوفایی از جمله دستاوردهای دفاع مقدس بوده اند.

کاوسی با بیان اینکه امیدواریم شاهد ارتقای رونق اقتصادی، کاهش نابرابری و افزایش توسعه در کشور و استان گیلان باشیم، گفت: با تلاش و کوشش و عزمی که دولت دارد انشاءا... این مهم تحقق می یابد.تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل