اخبار سازمان

برگزاری جلسه بررسی وضعیت مشمولین بند (د) تبصره 20 قانون بودجه سال 1400 در دانشگاه علوم پزشکی گیلان   [ +10 | -6 ]

برگزاری جلسه بررسی وضعیت مشمولین بند (د) تبصره 20 قانون بودجه سال 1400 در دانشگاه علوم پزشکی گیلان

عصر روز شنبه (15 آبان ماه)، جلسه  مشترک سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان و دانشگاه علوم پزشکی استان با دستور کار بررسی وضعیت حوزه منابع انسانی و پروژه های بهداشت و درمان گیلان در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد.


به گزارش واحد روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان،شراره کاوسی سرپرست سازمان در این جلسه بابیان اینکه در خصوص بند (د) تبصره 20 قانون بودجه سال 1400(موضوع ایثارگران)،الزام داریم بر اساس مصوبه و بخشنامه‌های ابلاغی عمل کنیم،اظهار داشت: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان تائید پرونده‌های بدون نقص مشمولین این قانون را برای همه دستگاه‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد.

وی افزود: علت تأخیر به وجود آمده برای تائید برخی از پرونده‌ها  به دلیل عدم تکمیل و برگزاری مدارک افراد در سامانه‌های اعلامی توسط دستگاه محل خدمت مشمولین این قانون است.

کاوسی خاطرنشان کرد:بر اساس بخشنامه‌های ابلاغی برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی،پیمانی و رسمی آزمایشی به رسمی مشکل تأمین اعتبار وجود ندارد و صرفاً با بارگذاری دقیق مدارک و رعایت دستورالعمل‌ها  توسط دستگاه‌ها، تائید پرونده‌ها به‌سرعت در معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان صورت می‌گیرد.

 

***

ابراهیم زحمتکش سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان نیز در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات کادر درمان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت، اظهار داشت: به‌صورت میانگین تائید پرونده 46 درصد نیروهای مشمول بند (د) تبصره 20 قانون بودجه سال 1400 کشور که در دستگاه‌های استان گیلان شاغل هستند، انجام‌شده است.

وی خاطرنشان کرد: تعیین پست‌های بلا تصدی ، به‌روز نبودن اطلاعات کارکنان در سامانه پاکنا، عدم‌بارگذاری مدارک کارکنان، عدم توجه به دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌ها ،تکمیل نبودن مدارک و نقص پرونده‌ها و... مشکلاتی است که باید توسط دستگاه‌های اجرایی موردتوجه قرار بگیرد تا با رفع آن فرایند تائید پرونده‌های مشمولین این قانون در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود.

 

***

ارسلان سالاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز در این جلسه ضمن تقدیر از پیگیری‌های سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان، گفت: روند بارگذاری و رفع نواقص پرونده‌های کارکنان مشمول این قانون توسط دانشگاه علوم پزشکی گیلان تسریع می‌شود.

***

در این جلسه هم‌چنین در خصوص تأمین اعتبار 140 پروژه حوزه بهداشت و درمان استان گیلان  بحث و تبادل‌نظر شد.تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل