اخبار سازمان

پیام رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی   [ +17 | -24 ]

پیام رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی

 رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان در پیامی به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی آن شهید والامقام  را یک الگوی جامع اخلاقی، فکری، معرفتی، معنوی و نمونه‌­ای برجسته از مدیریت جهادی دانست که برای تحقق اهداف و رویکردهای بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب بایستی به سیره معنوی و فکری و فضائل اخلاقی و نوع مدیریتش توجه داشت. 


به گزارش واحد روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، متن این پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

اکنون دو سال از شهادت عزتمندانه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی ، قهرمان وطن‌پرست و ولایت مدار کشور عزیزمان می‌گذرد و یاد و نام وی بیش‌ازپیش در دل‌ها و اذهان مردم ایران و مظلومان منطقه می‌درخشد. سرداری که همگان به نیکی می‌دانند تنها یک فرمانده نخبه نظامی، یک استراتژیست و طراح زُبده نبردهای چریکی نبود بلکه او یک الگوی جامع اخلاقی، فکری، معرفتی، معنوی و نمونه‌­ برجسته ای از مدیریت جهادی است. الگویی که برای تحقق اهداف و رویکردهای بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب بایستی به سیره معنوی و فکری و فضائل اخلاقی و نوع مدیریتش توجه داشت و آن‌ها را در مقام عمل دنبال نمود.

این‌جانب ضمن عرض تسلیت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی به محضر مبارک حضرت بقیه‌ الله ‌الاعظم(عج)، مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) خانواده معزز و همه هم‌رزمان آن شهید و مردم سرافراز ایران، استمرار راه پرافتخار این شهید والامقام را از درگاه باری‌تعالی مسئلت دارم.

شراره کاوسی – 13 دی 1400

 

 تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل