اخبار سازمان

بازدید رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از دبیرستان فرنگیس سلیمانی رشت   [ +88 | -91 ]

بازدید رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از دبیرستان فرنگیس سلیمانی رشت

صبح روز 18 اردیبهشت ماه به مناسبت گرامیداشت هفته معلم، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان از دبیرستان خیر ساز فرنگیس سلیمانی رشت بازدید کرد.


به گزارش واحد روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان مدیر و مربی پرورشی دبیرستان فرنگیس سلیمانی رشت در این بازدید ضمن ارایه توضیحاتی در خصوص این دبیرستان، در باره تجهیزات مورد نیاز نیز که تا قبل از این به جهت آموزش غیرحضوری دانش آموزان خیلی نمود پیدا نکرده بودند مطالبی را به سمع و نظر رییس سازمان رساندند.

شراره کاوسی،رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان نیز ضمن بازدید از قسمت های مختلف این دبیرستان گفتند:

« برای تجهیز بعضی از قسمت ها تلاش خواهیم کرد.»

لازم به ذکر است دبیرستان خیرساز «فرنگیس سلیمانی» با 9 کلاس درس در 3 طبقه و در زمینی به مساحت 2100 متر مربع و با زیربنایی بالغ بر 1371متر مربع توسط خیّرین، سیدمحمدحسین عادلی و همسرشان دکتر سیده خدیجه آرین (از خیران گیلانی) و با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان ساخته و تکمیل شد.

 این دبیرستان که عملیات ساخت آن از سال 97 در محله پیرکلاچای رشت آغاز شد در سال 98 به بهره برداری رسید و دارای سالن اجتماعات، نمازخانه، آزمایشگاه، کتابخانه، سایت کامپیوتر و کارگاه خلاقیت است که بعضی از قسمت ها هنوز به طور کامل تجهیز نشده است.تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل