اخبار سازمان

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان خبر داد:

رقابت 9031 گیلانی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش   [ +80 | -80 ]

رقابت 9031 گیلانی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان  گفت: آزمون استخدامی ویژه رشته های شغلی آموزش و پرورش در تاریخ های 15 و 16 اردیبهشت ماه در 6 شهرستان استان و با حضور 9031 داوطلب، برگزار شد.


به گزارش واحد روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان،مصطفی عسکرپور خوشدل سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان در خصوص برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در گیلان، اظهار داشت:در راستای برگزاری نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور ، آزمون استخدامی ویژه رشته های شغلی آموزش و پرورش در تاریخ های 15 و 16 اردیبهشت ماه در 6 شهرستان و از طریق عوامل اجرایی سازمان سنجش برگزار شد.

عسکرپور با بیان اینکه در این آزمون 9031 نفر برای تصدی 501 ردیف سهمیه استخدامی حاضر بودند که حدود 79 درصد از ثبت نام کنندگان را تشکیل دادند، گفت: 21 درصد از  ثبت نام کنندگان در روز برگزاری این آزمون غایب بودند.

 وی خاطرنشان کرد: 73 درصد  از داوطلبان حاضر در این آزمون را زنان و 27 درصد را مردها تشکیل دادند.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان با اشاره به بازدید رئیس و کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان از حوزه های برگزاری این آزمون،گفت: نظارت بر حسن اجرای آزمون توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان انجام شد.تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل