اخبار سازمان

بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان از مجتمع آموزشی آیت الله بهجت و دبستان شهید حسین فرزانه در شهرستان فومن   [ +21 | -17 ]

بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان از مجتمع آموزشی آیت الله بهجت و دبستان شهید حسین فرزانه در شهرستان فومن

ظهر روز یکشنبه( 3 اسفندماه)، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان به همراه مدیرکل نوسازی مدارس استان از پروژه مجتمع بزرگ آموزشی و فرهنگی آیت الله بهجت فومنی(ره) و دبستان  شهید حسین فرزانه روستای رودپیش در این شهرستان بازدید کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، در راستای وظایف سازمان مبنی بر نظارت براجراي طرح‌هاي عمراني و فني (تملك دارايي‌هاي سرمايه‌اي) ملي و استاني و گزارش‌گيري از پيشرفت برنامه‌ها و ارزيابي آن‌ها، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان به همراه مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، مشاور ریاست سازمان و مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان از دو مجتمع آموزشی در شهرستان فومن بازدید کردند.

گفتی است، پروژه مجتمع بزرگ آموزشی و فرهنگی آیت الله بهجت فومنی(ره) با مساحت 2606 متر مربع در دو طبقه و دارای 32 کلاس و اتاق شامل کلاس های تجربی، نظری، اتاق معلمان، امور دفتری، سایت کامپیوتر، کارگاه هنر، امور اداری، نمازخانه، آزمایشگاه های فیزیک ، شیمی و زیست، کارگاه حرفه و فن و ... در محوطه هنرستان خلیل حیدری شهرستان فومن ساخته شده است.

همچنین دبستان  شهید حسین فرزانه روستای رودپیش این شهرستان با ۳۹۲ متر بنای آموزشی در ۲ طبقه، به همراه ۶۰۰ متر مربع زمین چمن مصنوعی، در زمینی به مساحت ۲۹۴۹ متر مربع با اعتبار ۴،۵ میلیارد تومان احداث شده و از ویژگی های این واحد آموزشی برخورداری از زمین ورزش با چمن مصنوعی و زیرساخت های هوشمندسازی در فضای آموزشی می باشد.

 تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل