اخبار ملی

تقدير امام جمعه اردبيل از معاون رئيس جمهور/ شما مردم را به آرزويشان رسانديد   [ +10 | -14 ]

تقدير امام جمعه اردبيل از معاون رئيس جمهور/ شما مردم را به آرزويشان رسانديد
دكتر نوبخت، معاون رئيس جمهور گفت: هم‌اكنون در شديدترين تحريم‌ها قرار گرفته‌ايم به طوري كه در حوزه غذا و دارو نيز اجازه فروش نفت را به ما نداده‌اند.

به گزارش  روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان به نقل از مركز اطلاع‌رساني، روابط عمومي و امور بين‌الملل سازمان برنامه و بودجه كشور، دكتر محمدباقر نوبخت شامگاه ۲۷ مرداد در ديدار با نماينده ولي فقيه در استان اردبيل اظهار داشت: هم‌اكنون در شديدترين تحريم‌ها قرار گرفته‌ايم به طوري كه اجازه فروش نفت را به ما نداده‌اند.
وي افزود: علي‌رغم شديدترين تحريم‌ها در حال حاضر ايران به يك كارگاه بزرگ‌ ساخت و ساز تبديل شده و پيروزي از آن ملت ايران است و تاكنون تاخيري در پرداخت حقوق‌ها و يارانه‌ها نداشته‌ايم و در ميزان پرداختي خانوارهاي زيرپوشش كميته امداد و بهزيستي نيز افزايش ۵,۹ درصدي داريم.
دكتر نوبخت هدف از سفر به استان اردبيل را پيگيري وضعيت پروژه‌هاي عمراني استان اردبيل عنوان كرد و گفت: در سفر امروز مصوب شد اعتبارات پروژه‌هاي سفر رياست جمهوري استان اردبيل نيز بايد به صورت كامل و ۱۰۰ درصدي اختصاص يابد.
معاون رئيس جمهور از الحاق شبكه ريلي اردبيل به شمال استان اردبيل خبر داد و بيان كرد: اين لايحه را تقديم خواهيم كرد و پروژه الحاق شبكه ريلي اردبيل به شمال استان اردبيل به ويژه پارس‌آباد و حوزه قفقاز از اهميت بالايي برخوردار است.
وي اظهار كرد: اجراي پروژه‌هاي جهش توليد نيز در استان اردبيل در مبناي كار قرار دارد و اين پروژه‌ها نيز همراه با پروژه‌هاي نيمه كاره عمراني به بهره‌برداري خواهد رسيد.
رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور با اشاره به اينكه دولت در كنار اجراي پروژه‌هاي بزرگ در استان اردبيل وارد فاز محروميت‌زدايي نيز شده است گفت: دولت در كنار اجراي پروژه‌هاي بزرگ در استان اردبيل وارد فاز محروميت‌زدايي نيز شده و در اين راستا طرح مسكن محرومان با جديت پيگيري و اجرا مي‌شود.
دكتر نوبخت ادامه داد: ايجاد اشتغال براي ۱۱ هزار و ۲۳۳ نفر نيز با اجراي پروژه‌هاي نيمه تمام در استان اردبيل در دستور كار قرار دارد تا بتوانيم جوابگوي جوانان بيكار و مطالبات اين قشر در منطقه باشيم.تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل