اخبار ملی

فراخوان استخدام ۵۹ كارشناس سازمان برنامه و بودجه كشور از طريق آزمون استخدامي   [ +11 | -8 ]

فراخوان استخدام ۵۹ كارشناس سازمان برنامه و بودجه كشور از طريق آزمون استخدامي
سازمان برنامه و بودجه كشور در نظر دارد به منظور بهره‌گيري از نيروي انساني متخصص و توانمند از طريق هشتمين آزمون استخدامي فراگير دستگاه‌هاي اجرايي، ۵۹ نفر را در قالب مشاغل كارشناسي به صورت پيماني استخدام ‌نمايد.

 


به گزارش مركز اطلاع‌رساني، روابط عمومي و امور بين‌الملل سازمان برنامه و بودجه كشور، با توجه به نقش حاكميتي اين سازمان در نظام جمهوري اسلامي ايران از جمله «تهيه و تنظيم برنامه‌هاي كوتاه مدت، ميان مدت و بلند مدت كشور»، «تهيه و تنظيم بودجه سنواتي»، «رصد اقدامات انجام شده در قالب قوانين بالادستي از جمله مصوبه شماره ۷۹۲۰۵۴ مورخ ۲۷‏/۷‏/۹۵ شوراي عالي اداري كشور» و با عنايت به لزوم بكارگيري نيروي انساني متخصص و توانمند و مومن به نظام در قالب اهداف شايسته گزيني، در نظر است براي خدمت در ستاد مركزي و در قالب مشاغل كارشناسي تعداد ۵۹ نفر از واجدين شرايط را پس از كسب موفقيت اوليه در آزمون كتبي به صورت پيماني استخدام نمايد.
اين آزمون با عنوان «هشتمين آزمون مشترك فراگير دستگاه‌هاي اجرايي كشور، سال ۱۳۹۹» از سوي سازمان سنجش آموزش كشور برگزار مي‌شود. واجدين شرايط را پس از كسب موفقيت اوليه در آزمون كتبي و پس از مصاحبه عمومي و تخصصي، معاينات پزشكي  و گزينش، به صورت پيماني استخدام خواهند شد.
افراد علاقمند واجد شرايط مي‌توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر، ثبت نام و شركت‌ در آزمون فوق الذكر تا تاريخ ۲۹/۶/۱۳۹۹ به درگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني   www.sanjesh.org و يا امور منابع انساني سازمان برنامه و بودجه كشور (جهت راهنمايي) مراجعه نمايند.تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل