اخبار ملی

رييس بنياد شهيد:

سازمان برنامه‌و بودجه در رفع مسائل خانواده شهدا حامي بنياد شهيد است   [ +22 | -23 ]

سازمان برنامه‌و بودجه در رفع مسائل خانواده شهدا حامي بنياد شهيد است
معاون رييس جمهوري گفت: مديريت سازمان برنامه و  بودجه انصافا از درخواست‌هاي بنياد شهيد جهت رفع مشكلات و معوقات حقوقي خانواده معظم شهدا، جانبازان و ايثارگران حمايت كرده و منابع بودجه‌اي خوبي براي رفع كمبودها پيش بيني و تخصيص داده است.

 


به گزارش مركز اطلاع‌رساني، روابط عمومي و امور بين‌الملل سازمان برنامه و بودجه كشور، سعيد اوحدي عصر دوشنبه با حضور در جمع ورزشكاران جانباز در مجموعه فرهنگي ورزشي بقيه الله تهران اظهار كرد: توفيق بزرگي نصيب بنده و همراهان شد كه در خدمت جانبازان و شاهد اجراي برنامه ها و سخنان شما عزيزان باشيم.
وي با بيان اينكه جانبازان با تمام وجود براي حفظ اسلام و ايران و مقاصد جمهوري اسلامي تلاش و ايثار و فداكاري كردند، ادامه داد: مسائلي كه جانبازان در اين مراسم گفتند پيگيري مي شود و مجموعه هاي ورزشي در حوزه ورزش جانبازان بايد بيشتر خدمات بدهند.
رييس بنياد شهيد گفت: در جلسه معاونين مصوب شد مسائل حوزه تربيت بدني در حوزه معاونت آموزشي و فرهنگي دنبال شود و در زمينه منابع مالي مشكلي نداريم و معاونت اداري مالي هم براي تكميل اين مجموعه فرهنگي و ورزشي اقدامات لازم را انجام دهد.
اوحدي تاكيد كرد: بايد مسابقات و برنامه هاي ورزشي فراگير براي جانبازان، چه در تهران و چه در شهرستانهاي سراسر كشور برنامه ريزي شود.   
وي با بيان اينكه در حوزه ورزش و درمان ايثارگران بايد كارگروه هاي بيشتري فعال شود، افزود: مسائل بايد در آسايشگاه هاي جانبازان مثل آسايشگاه شهيد بهشتي حل و فصل شود و خدمات بيشتري به جانبازان عزيز ارائه شود.
رييس بنياد شهيد گفت: مديريت و مجموعه سازمان برنامه و  بودجه براي حل مسائل  مريوط به خانواده شهدا و ايثارگران انصافا حمايت جدي كرده و منابع بودجه اي خوبي براي رفع كمبودها پيش بيني و تخصيص داده است .
اوحدي با بيان اينكه داشتن بيمه تكميلي حق مسلم خانواده شاهد و ايثارگران است، تصريح كرد: اجازه نمي دهيم كسي حق اين عزيزان را ضايع كند.  
وي، دريافت و رساندن حق و حقوق خانواده شهدا به آنها را وظيفه بنياد شهيد دانست و گفت: ۹۵ ميليارد تومان در ابتداي سال ۹۹ براي چهار ماه اول بيمه تكميلي تخصيص داده شده و پس از آن از سازمان برنامه و بودجه، ۲ هزار و ۲۰۰ ميليارد تومان براي حل مسائل و مشكلات درماني و بيمه تكميلي خانواده هاي ايثارگران دريافت كرديم كه هزينه مي شود.تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل