اخبار ملی

دكتر نوبخت: سازمان هدفمند سازي يارانه‌ها در مرحله خطيري براي خدمت به اقشار كم درآمد است   [ +53 | -56 ]

دكتر نوبخت: سازمان هدفمند سازي يارانه‌ها در مرحله خطيري براي خدمت به اقشار كم درآمد است
در پي صدور احكام دكتر محمدباقر نوبخت براي آقايان اميد حاجتي و محمدحسين صابر؛ آيين توديع و معارفه مدير عامل سازمان هدفمند سازي يارانه‌ها؛ صبح امروز در محل اين سازمان و با حضور معاون رئيس جمهور برگزار شد.

به گزارش مركز اطلاع رساني، روابط عمومي و امور بين‌الملل سازمان برنامه و بودجه كشور، بر اساس احكام رئيس اين سازمان، اميد حاجتي به عنوان سرپرست، جانشين محمد صابر در مديريت سازمان هدفمندي يارانه‌ها شد و صابر نيز به سمت مشاور رييس سازمان برنامه و بودجه كشور و نماينده ويژه سازمان در امور انرژي و صنايع نفت، گاز و پتروشيمي منصوب شد.
دكتر محمدباقر نوبخت در اين مراسم از زحمات محمد حسين صابر تقدير كرد و گفت: ايشان با وجود كسالتي كه داشتند با تسلط و به خوبي در اين سازمان مديريت كرده و در پيشبرد اهداف سازمان كه در راستاي اهداف عاليه نظام مقدس جمهوري اسلامي است؛ گام برداشتند. حمايت سازمان هدفمندي يارانه‎ها از آحاد مردم در شرايط سخت كرونايي و همچنين فشارهاي خارجي و تحريم‌هاي خصمانه آمريكا، جاي تقدير دارد.
رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور، با آرزوي سلامتي براي صابر و تاكيد بر اينكه به دليل رعايت سلامتي وي ناگزير از اين تغيير شده است؛ ادامه داد: فردي لايق، كاردان و كاربلد را با در نظر گرفتن جايگاه قبلي به اين سمت حساس منصوب كرده‌ام. آقاي حاجتي به خوبي از انجام ماموريت‌هاي گذشته سربلند بر آمده و به پيشينه هدفمندي سازي يارانه‎ها و نحوه جمع بندي منابع و هزينه كرد آنها اشراف دارد. 
وي ضمن تشكر از پرسنل خدوم سازمان هدفمندسازي يارانه‎ها، ابراز اميدواري كرد كه اين سازمان، در اين مرحله خطيرو آزمون بزرگ نيز در احقاق خواسته اقشار ضعيف و كم درآمد جامعه سربلند باشد. 
گفتني است در اين مراسم محمدحسين صابر طي سخناني اظهار داشت: در نحوه پرداخت يارانه‌ها و تعداد آن و جمع آوري منابع حاصل از تبصره ۱۴ قانون بودجه همواره با رهنمودهاي جناب آقاي دكتر نوبخت؛ پيش رفتيم. خوشبختانه بدون هيچ گونه مشكلي حتي بدون يك ساعت تاخير و همواره در موعد مقرر،  در شرايط جنگ نابرابر اقتصادي يارانه‌ها به جامعه هدف پرداخت شد.
همچنين اميد حاجتي رئيس پيشين سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان خوزستان نيز كه با حكم دكتر نوبخت، به عنوان سرپرست سازمان هدفمندي يارانه‌ها منصوب شد؛ طي سخناني از زحمات آقاي صابر تقدير و از حسن اعتماد دكتر نوبخت تشكر كرد. وي ابراز اميدواري كرد كه با كمك پرسنل سازمان هدفمندي يارانه‎ها، پاسخ مناسبي به اين اعتماد و به بهترين وجه بدهد.تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل