اخبار ملی

وزیر کشور در هشتاد و یکمین جلسه شورای اجتماعی کشور:

طرح موضوع آسیب های اجتماعی در کمیسیون اجتماعی انقلاب فرهنگی ظرفیت جدیدی برای شورای اجتماعی کشور است   [ +103 | -21 ]

طرح موضوع آسیب های اجتماعی در کمیسیون اجتماعی انقلاب فرهنگی ظرفیت جدیدی برای شورای اجتماعی کشور است

وزیر کشور با اعلام اینکه برای پیشبرد مصوبات شورای اجتماعی کشور تقسیم کار ملی شده است از نهادهای عضو این شورا خواست از موازی کاری پرهیز کنند .

 


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور امروز در هشتاد و یکمین جلسه شورای اجتماعی کشور گفت: با توجه به شرح وظایف هر یک از نهادهای عضو این شورا و پرهیز از کارهای موازی در حوزه مقابله با آسیب های اجتماعی شاهد هم افزائی و افزایش توانمندی شورای اجتماعی کشور بدلیل همکاری بین بخشی خواهیم بود .
وزیر کشور با تأکید بر انجام پژوهش های مشترک و استفاده از یافته های تحقیقاتی انجام شده افزود: اگر دستگاه های اجرائی با هم پروژه های خود را دنبال کنند هزینه های کار نیز پائین خواهد آمد .
وزیر کشور گفت: طرح موضوع آسیب های اجتماعی در کمیسیون اجتماعی انقلاب فرهنگی ظرفیت جدیدی برای شورای اجتماعی کشور است .
دکتر رحمانی فضلی افزود: اکنون فرصت پرداختن به وضع موجود و علت بروز آسیب ها نیست چرا که از این مرحله گذر کرده ایم اکنون باید اهم اقدامات و برنامه ها و نیازها و کمبودها برای پیشبرد کار با استفاده از شاخص های کمی و کیفی بررسی و در گزارش 6 ماهه عملکرد شورای اجتماعی کشور آورده شود .
وزیر کشور همچنین با تشکر از زحمات آقای میرباقری دبیر سابق شورای اجتماعی کشور گفت: آقای رستم وندی قائم مقام وزیر در امور اجتماعی و دبیر شورای اجتماعی کشور پیگیر امور شورا را به عهده دارد .
در این جلسه همچنین عملکرد دو ماهه فعالیت وزارتخانه های بهداشت و درمان ، راه و شهرسازی و سازمان بهزیستی کشور ارائه شد و گزارش ساماندهی سواحل شمال کشور بخش پایانی مباحث جلسه امروز شورای اجتماعی کشور بود .تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل