طرح موضوع آسیب های اجتماعی در کمیسیون اجتماعی انقلاب فرهنگی ظرفیت جدیدی برای شورای اجتماعی کشور است  

وزیر کشور در هشتاد و یکمین جلسه شورای اجتماعی کشور:

وزیر کشور با اعلام اینکه برای پیشبرد مصوبات شورای اجتماعی کشور تقسیم کار ملی شده است از نهادهای عضو این شورا خواست از موازی کاری پرهیز کنند .

 


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور امروز در هشتاد و یکمین جلسه شورای اجتماعی کشور گفت: با توجه به شرح وظایف هر یک از نهادهای عضو این شورا و پرهیز از کارهای موازی در حوزه مقابله با آسیب های اجتماعی شاهد هم افزائی و افزایش توانمندی شورای اجتماعی کشور بدلیل همکاری بین بخشی خواهیم بود .
وزیر کشور با تأکید بر انجام پژوهش های مشترک و استفاده از یافته های تحقیقاتی انجام شده افزود: اگر دستگاه های اجرائی با هم پروژه های خود را دنبال کنند هزینه های کار نیز پائین خواهد آمد .
وزیر کشور گفت: طرح موضوع آسیب های اجتماعی در کمیسیون اجتماعی انقلاب فرهنگی ظرفیت جدیدی برای شورای اجتماعی کشور است .
دکتر رحمانی فضلی افزود: اکنون فرصت پرداختن به وضع موجود و علت بروز آسیب ها نیست چرا که از این مرحله گذر کرده ایم اکنون باید اهم اقدامات و برنامه ها و نیازها و کمبودها برای پیشبرد کار با استفاده از شاخص های کمی و کیفی بررسی و در گزارش 6 ماهه عملکرد شورای اجتماعی کشور آورده شود .
وزیر کشور همچنین با تشکر از زحمات آقای میرباقری دبیر سابق شورای اجتماعی کشور گفت: آقای رستم وندی قائم مقام وزیر در امور اجتماعی و دبیر شورای اجتماعی کشور پیگیر امور شورا را به عهده دارد .
در این جلسه همچنین عملکرد دو ماهه فعالیت وزارتخانه های بهداشت و درمان ، راه و شهرسازی و سازمان بهزیستی کشور ارائه شد و گزارش ساماندهی سواحل شمال کشور بخش پایانی مباحث جلسه امروز شورای اجتماعی کشور بود .

منبع:
پست شده توسط: روابط عمومی
در روز 1395/4/8 ساعت 14:38:32 , شاخه: خبرهای ملی