جهانگیری: رئیس جمهوری و دولت پشتیبان تیم ملی فوتبال هستند  


 معاون اول رئیس جمهوری، گفت: دکتر روحانی رئیس جمهوری و دولت با تمام توان پشتیبان بازیکنان و کادرفنی تیم ملی فوتبال ایران هستند.


به گزارش ایرنا، اسحاق جهانگیری با حضور در تمرین تیم ملی فوتبال ایران در جمع بازیکنان و کادرفنی این تیم، گفت: به صورت ویژه به اعضای تیم ملی فوتبال علاقه مند هستم و امیدوارم در راه پیش رو موفق باشید.
وی ادامه داد: فوتبال به صورت ویژه در میان ورزش ها قابل توجه هست و نسل جوان و مردم همه بازی ها را به صورت ویژه دنبال می کنند. 
معاون اول رئیس جمهوری، گفت: دولت و در راس آن رئیس جمهوری با تمام توان پشتیبان بازیکنان، کادر فنی و کارلوس کی روش سرمربی خوب تیم ملی فوتبال هستند. کی روش مربی بسیار خوبی است که در این مدت زحمات زیادی کشیده است. 
وی تصریح کرد: مردم و دولت انتظار دارند شما به جام جهانی برسید و امیدوارم فدراسیون برنامه دقیقی برای موفقیت شما داشته باشد. وزارت ورزش هم آمادگی لازم دارد تا به شما برای رسیدن به موفقیت کمک کند. 
جهانگیری اظهار کرد: دولت در ادامه راه مهمی که فوتبال کشورمان برای رسیدن به جام جهانی در پیش رو دارد، از بازیکنان و مربیان حمایت می کند. جامعه ایرانی به نشاط و امید نیاز دارد و می دانیم مردم ایران هم با امید بازی های شما را تماشا می کنند.
وی افزود: حضور من در جمع شما برای تشکر است و از شما می خواهم این مسیر سخت را با موفقیت پشت سر بگذارید.
تیم ملی فوتبال ایران خود را برای مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه آماده می کند و روز پنج شنبه در ورزشگاه آزادی تهران میزبان تیم ملی فوتبال قطر است. 

منبع:
پست شده توسط: روابط عمومی
در روز 1395/6/8 ساعت 21:46:28 , شاخه: خبرهای ملی