اخبار ملی

تاکید رییس جمهوری بر اتمام طرح های نیمه تمام و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی   [ +104 | -14 ]

تاکید رییس جمهوری بر اتمام طرح های نیمه تمام و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی

 رییس جمهوری در دیدارهای جداگانه با استانداران استان های کردستان، مازندران و همدان بر ضرورت اتمام طرح های نیمه تمام عمرانی و عملیاتی شدن مصوبات سفرهای استانی کاروان تدبیر و امید در این استان ها تاکید کرد.


به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، عبدالمحمد زاهدی، ربیع فلاح جلودار و محمد ناصر نیک بخت، استانداران استان های کردستان، مازندران و همدان امروز سه شنبه به طور جداگانه با حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی دیدار و گزارشی را از اقدامات و عملکرد سه ساله استان و تصمیمات اتخاذ شده در روند اجرا و عملیاتی کردن پروژه ها و مصوبات سفر کاروان تدبیر و امید به این استان ها ارائه کردند.
رییس جمهوری در این دیدارها بر ضرورت اتمام طرح های نیمه تمام عمرانی و همچنین اجرایی و عملیاتی شدن مصوبات سفرهای استانی کاروان تدبیر و امید و لزوم توجه به توسعه سرمایه گذاری، گردشگری و اقتصاد دانش بنیان به منظور رونق اقتصادی و اشتغالزایی جوانان تحصیلکرده در این استا ن ها تاکید و دستورات لازم را صادر کرد.
روحانی همچنین بر تلاش مضاعف استاندران در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و بهره برداری حداکثری از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در این استان ها تاکید کرد.تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل