اخبار ملی

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور   [ +156 | -59 ]

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

نمایشگاه دستاوردها و فعالیت های علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با حضور دکتر واعظ مهدوی، معاون توسعه امور آموزشي وفرهنگي سازمان مديريت و برنامه ريزي کل کشور، در محل این سازمان افتتاح شد.

 


به گزارش خبرگزاری مهر، نمایشگاه دستاوردها و فعالیت های علمی پژوهشگاه، امروز یکشنبه مورخ ۹۴/۱۲/۲ با حضور دکتر واعظ مهدوی، معاون توسعه امور آموزشي و فرهنگي سازمان مديريت و برنامه ريزي کل کشور، در محل این سازمان افتتاح شد.

بنا بر این گزارش این نمایشگاه تا تاریخ 94/12/5 ادامه خواهد داشت.

در این نمایشگاه مهمترین دستاوردهای پژوهشی پژوهشگاه مطابق با حوزه تمحض اعضاء هیأت علمی به نمایش درآمده است. علاوه بر آن دانشنامه های امام علی(ع) و فاطمی(س)، چهار نشریه علمی پژوهشی پژوهشگاه و نشریات تخصصی و ترویجی پژوهشگاه و همچنین آثار و محصولات کانون اندیشه جوان در معرض دید علاقمندان قرار دارد.

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه دکتر عباس زاده مدیر کل حوزه ریاست و امور بین الملل و همچنین حجت الاسلام و المسلمین علی ذوعلم رییس پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی، به تبیین دستاوردهای پژوهشگاه برای مخاطبان از جمله، دکتر واعظ مهدوی، دکتر بهزاد قره یاضی رییس تحقیقات و فناوری سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دکتر گرایی نژاد مدیر کل سازمان مدیریت و برنامه ریزی پرداختند.

این نمایشگاه با حضور پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی و مؤسسه واکسن و سرم سازی رازی؛ از تاریخ ۲ اسفند ماه تا تاریخ ۵ اسفند در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی کل کشور برگزار می شود.تگ‌ها:  
پست شده توسط: روابط عمومی
شاخه: خبرهای ملی, چاپ, ایمیل