اخبار معاونت بودجه

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان فومن در سال 97   [ +0 | -0 ]

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان فومن در سال 97

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان فومن به ریاست محمود قاسم نژاد فرماندار محترم شهرستان فومن و با حضور حجت الاسلام افتخاری نماینده محترم شهرستان های فومن و شفت، زحمتکش دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان و ادارات و دستگاه های اجرایی در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان فومن برگزار گردید.


 

قاسم نژاد با بیان این که جلسه امروز کمیته برنامه ریزی شهرستان فومن به توزیع اعتبارات اختصاص دارد، مجموع ارزش ریالی اعتبارات شهرستان فومن برای سال 1397 را 18 میلیارد و 777 میلیون تومان اعلام کرد که از این میان، 3 میلیارد و 35 میلیون تومان از محل تملک استانی، 1 میلیارد و 925 میلیون تومان از 3 درصد نفت و گاز و همچنین 13 میلیارد و 816 میلیون تومان از جزء 18 می باشد.

دبیر کمیته برنامه ریزی این شهرستان عنوان کرد :  5 تا 8 درصد از اعتبارات از محل تملک استانی برای انجام پروژه های بنیاد مسکن بوده ، که اولویت باید با به روزرسانی طرح های هادی قدیمی میباشد. همچنین سهم آب و فاضلاب روستایی از محل تملک استانی 10 درصد میباشد.

در ادامه، آقای زحمتکش دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان فومن اعلام کرد که تخصیص اعتبارات در شهرستان در فاصله سال های 1394 تا کنون از رشد دو برابری برخوردار بوده و در سال  1396 تخصیص مجموع اعتبارات شهرستان به میزان 50 درصد بوده است.  وی تأکید کرد در کمیته برنامه ریزی شهرستان فومن، در تصویب پروژه های جدید ، اخذ موافقت  کمیسیون ماده 23 الزامی میباشد.

در پایان تعدادی از ادارات نظرات و انتظارات خود را از کمیته برنامه ریزی مطرح کردند.

اهمیت: 1/5
در روز 1397/6/5 ساعت 13:15:24, شاخه: عمومی, چاپ, ایمیل