اخبار معاونت بودجه

کمیته برنامه ریزی شهرستان آستانه اشرفیه    [ +0 | -0 ]

کمیته برنامه ریزی شهرستان آستانه اشرفیه

 نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان آستانه اشرفیه پنج شنبه مورخه  1397/6/1 با حضور دکتر قربانی  نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر، حیدری فرماندار ، زحمتکش دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان و روسای ادارت شهرستان برگزار گردید.


روسای ادارت  گزارشی  از پروژه های در دست اقدام را مطرح  و پروژه هایی که احتیاج به اعتبار گذاری در سال جاری داشت در این نشست  مطرح کردند.

فرماندار آستانه اشرفیه  اظهار کرد :حدود ۱۶ میلیارد تومان اعتبار برای سال جاری اختصاص یافته است و انشاالله در صورت تحقق اعتبار پیش بینی شده  بتوانیم در وضعیت رفاه مردم  اتفاق خوبی بیفتد

فرماندار آستانه اشرفیه اظهار امیدواری کرد با  تخصیص ۶ میلیارد تومانی که به  پیمانکار پل کابلی داده شده است   امیدواریم تا پایان سال جاری بتوانیم این پروژه را به بهره برداری برسانیم.

زحمتکش دبیر کمیته برنامه ریزی این شهرستان ، ضمن تقدیر از اعضای محترم کمیته با بیان چگونگی توزیع اعتبار و تعیین سهم شهرستان از سوی شورای برنامه‌ریزی استان اعلام کرد که بیش از 150ساعت کار کارشناسی تخصصی و فرعی در جلسات گذشته شهرستان صورت‌گرفته است.در ادامه  گزارشی  از پروژه های در دست اقدام و میزان تخصیص آنها  و پروژه هایی که احتیاج به اعتبار گذاری در سال جاری داشتند ارائه شد. با توجه به اولویت پروژه‌های مطالباتی  و  نیمه‌تمام در آستانه بهره برداری در سال 1397،مباحثی از سوی اعضای حاضر در جلسه مطرح شد. در این جلسه تعداد 212 پروژه که از محل اعتبارات تملك دارايي هاي سرمايه اي استانی ، و جزء 18 ردیف 550000 قانون استفاده متوازن از امکانات کشور در سال 1397 تامین اعتبار گردیده، به تفکیک فصل و برنامه قرائت گردید.

اهمیت: 1/5
در روز 1397/6/1 ساعت 11:06:08, شاخه: عمومی, چاپ, ایمیل