اخبار

نهمین جلسه شورای فنی استان در تاریخ 1396/09/26 برگزار شد.   [ +0 | -0 ]

نهمین جلسه شورای فنی استان در تاریخ 1396/09/26 برگزار شد.

نهمین جلسه شورای فنی استان ساعت 13 روز دوشنبه مورخ 1397/09/26 در محل سالن جلسات استانداری گیلان برگزار شد.

در ابتدای جلسه، جناب آقای مهندس اوسط اکبری مقدم، معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری، ضمن خیر مقدم به اعضا، انتصاب جناب آقای مهندس پدرام به سمت مدیر کل راه و شهرسازی استان را تبریک عرض نموده و از زحمات جناب آقای مهندس خاوری در این پست تشکر و قدردانی کردند. در ادامه ایشان در راستای جلسه برگزار شده در دفتر ایشان در مورخ 1397/09/19، و نظر به اهمیت موضوع، خواستار اقدام سریع و موثر دستگاههای ذیربط در ارسال اطلاعات مربوط به سازه های در معرض خطر سیل ، به استانداری شدند. ایشان سپس در خصوص اهمیت موضوع آموزش در جهت ارتقا دانش عوامل فنی و اجرایی  پروژه ها، مطالبی را بیان داشتند و خواستار پیگیری و اقدام جدی شورا در این موضوع شدند.


در ادامه جناب آقای مهندس رحیمی، مدیر محترم نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، نیز انتصاب جنای آقای مهندی اسلامی به سمت مدیرکل بحران استان را تبریک عرض نموده و در ادامه بر ضرورت انجام تکالیف مقرر در صورتجلسات شورای فنی ، توسط دستگاههای اجرایی ذیربط تاکید کردند.پس از آن ایشان در راستای دستور جلسه، در خصوص اهمیت موضوع بکارگیری استادکاران ماهر و دارای صلاحیت در پروژه ها مطالبی را بیان داشتند. علاوه بر این، ایشان بر ضرورت ساماندهی موضوع برگزاری دوره های آموزشی فنی برای عوامل فنی و اجرایی پروژه ها تاکید کردند.همچنین ایشان در ادامه مطالبی را مبنی بر اولویت و ضرورت اجرا و به بهره برداری رساندن پروژه های تصفیه فاضلاب بیمارستانهای استان، مطرح نمودند.

پس از آن مطابق دستور جلسه، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی استان، گزارش آخرین وضعیت اجرای پروژه های تصفیه فاضلاب بیمارستانهای استان را ارائه نمود. در ادامه گزارش اقدامات انجام شده توسط کارگروه آموزش و ترویج ضوابط نظام فنی و اجرایی شورا، در جلسه مطرح شد.تگ‌ها:  
پست شده توسط: admin
در روز 1397/9/27 ساعت 13:22:10, شاخه: عمومی, چاپ, ایمیل